کد خبر: 12296تاریخ انتشار : ۱۰:۰۶:۲۱ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل: دندانپزشک قلابی در بابل به دام افتاد

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از به دام افتادن دندانپزشک قلابی در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سید مصطفی قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران از پلمپ مطب دندانپزشک قلابی که در بابل فعالیت می‌کرد، خبر داد و گفت: این فرد، مرد حدودا ۳۵ ساله‌ای است که در این شهرستان فعالیت […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل: دندانپزشک قلابی در بابل به دام افتاد

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از به دام افتادن دندانپزشک قلابی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سید مصطفی قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران از پلمپ مطب دندانپزشک قلابی که در بابل فعالیت می‌کرد، خبر داد و گفت: این فرد، مرد حدودا ۳۵ ساله‌ای است که در این شهرستان فعالیت غیر مجاز داشت و در حال حاضر دستگیر شد.

وی تصریح کرد: این فرد در کمربندی غربی بابل مطب دندانپزشکی داشته است وبیماران را ویزیت می‌کرد.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده با دادستان عمومی و انقلاب بابل و تیم نظارت به سرپرستی دکتر علی نتاج کارشناس مسئول نظارت بر دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل محل کار این فرد مداخله‌گر در امور دندانپزشکی پلمب و پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

قاسم‌زاده ضمن تاکید بر عزم جدی دانشگاه علوم پزشکی بابل در برخورد با افراد غیرمجاز در حوزه‌ دندانپزشکی، پوست و زیبایی و طب سنتی از مردم خواست: فریب تبلیغات غیر واقعی و اغواکننده‌ در این حوزه‌ها را نخورند.