کد خبر: 12337تاریخ انتشار : 19:04:31 - پنج‌شنبه 7 نوامبر 2019

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی: انتقال آب دریای خزر داستان مافیایی دارد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، داستان انتقال آب دریای خزر را مافیایی دانست و بر ضرورت اجرای سد زارم رود تاکید کرد. به گزارش مازنی خبر ؛ محمد دامادی در مراسم افتتاح سه واحد نیروگاه برق آبی در مسیر خط انتقال آب شهید رجایی به طرح انتقال آب دریای خزر اشاره […]

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی: انتقال آب دریای خزر داستان مافیایی دارد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، داستان انتقال آب دریای خزر را مافیایی دانست و بر ضرورت اجرای سد زارم رود تاکید کرد.

به گزارش مازنی خبر ؛ محمد دامادی در مراسم افتتاح سه واحد نیروگاه برق آبی در مسیر خط انتقال آب شهید رجایی به طرح انتقال آب دریای خزر اشاره کرد و اظهار داشت: طرح غیرکارشناسی نباید اجرایی شود و از نظر محیط زیستی مشکلات زیادی دارد.

وی افزود: طرح انتقال آب دریای خزر توجیه اقتصادی ندارد و این طرح سبب شد تا کشاورزان استان با استرس فراوانی مواجه شوند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: آب یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و غیره باید از کجا تامین شود و نباید با طرح های غیرکارشناسی شوک وارد کند.

دامادی با بیان اینکه انتقال آب دریای خزر نیاز به بحث کارشناسی دارد،تصریح کرد: داستان انتقال آب دریای خزر داستان مافیا است و باید با آن برخورد شود.

وی به طرح سد سازی بر روی روخانه زارم رود اشاره کرد و گفت: برای استفاده از ظرفیت اسمی تصفیه خانه مذکور رفع مشکلات آب ساری سد زارم رود باید هر چه زودتر اجرایی شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی همچنین تعیین و تکلیف “سد فریم”را از حاج رسولی ها خواستار شد.