کد خبر: 12658تاریخ انتشار : ۱۴:۱۶:۵۵ - چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸

رئیس کل دادگستری مازندران: استان مازندران برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن می‌شود

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به کاهش آسیب اجتماعی در استان، گفت: مازندران برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن می‌شود. به گزارش مازنی خبر ، حجت‌الاسلام صادق اکبری در جلسه کمیته حقوقی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بحث مواد مخدر را معضل مهم و جدی دانست و اظهار داشت: آلودگی جامعه به مواد […]

رئیس کل دادگستری مازندران: استان مازندران برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن می‌شود

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به کاهش آسیب اجتماعی در استان، گفت: مازندران برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن می‌شود.

به گزارش مازنی خبر ، حجت‌الاسلام صادق اکبری در جلسه کمیته حقوقی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بحث مواد مخدر را معضل مهم و جدی دانست و اظهار داشت: آلودگی جامعه به مواد مخدر و حضور قاچاقچیان، لطمات زیادی به استان وارد می‌کند و سیاست‌گذاری‌ها باید به نحوی باشد که مازندران برای هرگونه فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر چه خرد و چه کلان ناامن شود.

وی با تاکید بر لزوم بررسی دقیق وضعیت استان از حیث وضعیت مواد مخدر و زندانیان این حوزه، افزود: سیمای استان باید از وجود مواد مخدر پاک شود و بحث مبارزه با مواد مخدر در دستور کار و در اولویت کار دستگاه قضایی استان قرار دارد.

اکبری بر لزوم وجود وحدت رویه در صدور احکام نیز تاکید کرد و افزود: رئیس دادگاه انقلاب رویه‌های مختلف موجود در سطح استان را احصا و ضمن بررسی حقوقی و قضایی در یک کارگروه تخصصی، مورد استفاده قرار گیرد.

وی بیان کرد: در هشت ماه گذشته، بیش از سه تن مواد مخدر در استان کشف، افراد زیادی دستگیر و پرونده‌های متعددی در این رابطه در استان تشکیل شده است.