کد خبر: 12809تاریخ انتشار : ۷:۵۸:۰۳ - پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

معاون عمرانی استاندار مازندران: بازآفرینی شهری، فرصتی مهم برای مدیریت شهری است

معاون عمرانی استاندار مازندران: بازآفرینی شهری فرصتی برای شهرداران در مدیریت متوازن شهری است. به گزارش مازنی خبر ، مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در جلسه هیئت اجرایی بازآفرینی شهری از بازآفرینی به عنوان یک فرصت مهم برای شهرداران در راستای مدیریت یکپارچه شهری یاد کرد و گفت: با این طرح، سمت […]

معاون عمرانی استاندار مازندران: بازآفرینی شهری، فرصتی مهم برای مدیریت شهری است

معاون عمرانی استاندار مازندران: بازآفرینی شهری فرصتی برای شهرداران در مدیریت متوازن شهری است.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در جلسه هیئت اجرایی بازآفرینی شهری از بازآفرینی به عنوان یک فرصت مهم برای شهرداران در راستای مدیریت یکپارچه شهری یاد کرد و گفت: با این طرح، سمت و سوی توسعه شهری مدیریت خواهد شد.

وی بر لزوم توجه به بازآفرینی شهری تاکید کرد و آن را راهی برای مدیریت شهری دانست و افزود: شهر با با ساخت و سازها و نوسازی به سمت توسعه پیش می رود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: می توان از تسهیلات این بخش برای بهسازی و نوسازی معابر بهره گرفت و با بالارفتن سطح خدمات، رغبت سرمایه گذار و مالک نیز برای احیای بافت های فرسوده بیشتر می شود.

وی ادامه داد: بازآفرینی بستری می شود تا شهرداران توسعه شهری را به سمت و سوی مشخص و هدفمند پیش برند و باید از این حربه استفاده بیشتر شود.

وی با اظهار اینکه مدیریت یکپارچه شهری در بازآفرینی خلاصه می شود، ابراز کرد: در این طرح دستگاه های خدمات رسان، اعتبارات مورد نیاز را در محل مورد نظر شهرداری و شهری هزینه خواهند کرد و نمایی از مدیریت یکپارچه شهری در بازآفرینی محقق می شود.