کد خبر: 12892تاریخ انتشار : ۹:۲۳:۳۴ - یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

فرماندار شهرستان نور: رکورد ثبت نام داوطلبان نسبت به ادوار گذشته شکسته شد

مهلت ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ شنبه ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۸ به پایان رسید تا شمار کاندیداهای ثبت نام شده حوزه انتخابیه نور و محمودآباد به عدد ۳۰ برسد. علی شادمان فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه نور و محمودآباد در پایان مهلت ثبت نام کاندیداها به مازنی‌خبر گفت: از ساعت ۸ […]

فرماندار شهرستان نور: رکورد ثبت نام داوطلبان نسبت به ادوار گذشته شکسته شد

مهلت ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ شنبه ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۸ به پایان رسید تا شمار کاندیداهای ثبت نام شده حوزه انتخابیه نور و محمودآباد به عدد ۳۰ برسد.

علی شادمان فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه نور و محمودآباد در پایان مهلت ثبت نام کاندیداها به مازنی‌خبر گفت: از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ تا ساعت ۱۸ شنبه ۱۶ آذر ۹۸ که مدت زمان ثبت نام کاندیداها بوده، ۳۰ نفر از داوطلبان با حضور در فرمانداری شهرستان نور مراحل ثبت نام خود را نهایی کردند که این تعداد در مقایسه با دوره دهم ۷ نفر و دوره نهم ۲۱ نفر افزایش نشان می دهد.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور افزود: از داوزلبان این دوره ۲۸ نفر مرد و ۲ نفر زن هستند، ۳ نفر با مدرک علمی دکترا و ۲۷ نفر با مدرک فوق لیسانس موفق به ثبت نام شدند، کمترین سن متعلق به داوطلب ۳۱ ساله و بیشترین سن متعلق به دیگر کاندیدا با ۶۶ سال سن است.۲ نفر وکیل، ۴ نفر عضو هیئت علمی،۲ نفر فرهنگی، ۳ نفر بازنشسته و ۱۹ نفر سایر مشاغل دارند.

علی شادمان با اشاره به نقش اثرگذار رسانه ها و خبرنگاران در انتخابات اظهار کرد: برای نخستین بار و در جهت احترام به نقش بی بدیل خبرنگاران، اتاقی را جنب محل ثبت نام به این قشر زحمت کش اختصاص دادیم تا در جریان ثبت نام ها قرار گیرند. خداوند را شاکریم که کاندیداها از روند ثبت نام اعلام رضایت کامل کردند.

وی در پایان گفت: امیدوارم یکبار دیگر با برگزاری انتخاباتی پرشور و مشارکت بالای مردم موجب اقتدار ایران اسلامی و یاس و ناامیدی دشمنان شویم.