کد خبر: 12969تاریخ انتشار : ۱۸:۰۱:۱۱ - سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: باید عملکرد ما رضایت‌مندی ایثارگران را در پی داشته باشد

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: در مسیر خدمت رسانی، عملکرد ما موجبات رضایتمندی جامعه ایثارگری را در پی داشته باشد. به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با ۱۰۷ مراجعه‌کننده از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان […]

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: باید عملکرد ما رضایت‌مندی ایثارگران را در پی داشته باشد

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: در مسیر خدمت رسانی، عملکرد ما موجبات رضایتمندی جامعه ایثارگری را در پی داشته باشد.

به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با ۱۰۷ مراجعه‌کننده از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان ، با تأکید بر اینکه باید خدمتگزار خوب و شایسته ای برای ایثارگران باشیم گفت: باید برای رفع مشکل ایثارگران در قالب یک شنونده خوب عمل نموده و درک درستی از مشکلات جامعه ایثارگری داشته باشیم.

مظلومی با بیان اینکه در مقام پاسخگویی به ایثارگران گفتار ما با عمل باید همراه باشد اظهار داشت: خدمت ما به والدین، مادران، فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان باید به طریقی صورت گیرد که حس اعتماد سازی را برای جامعه ایجاد کند.
مدیر کل بنیاد شهید مازندران با اشاره به اینکه در مسیر خدمت رسانی، باید عملکرد ما موجبات رضایتمندی ایثارگر را در پی داشته باشد گفت: ایثارگران، ولی نعمتان نظام و سرمایه های گرانبهایی هستند که همیشه برای ما قابل احترام و تکریم هستند.

مظلومی افزود: اشتغال فرزندان ایثارگر، پیگیری امور درمانی جامعه هدف، بررسی درخواست ها در رابطه با وام و تسهیلات بانکی، حق پرستاری، پیگیری مکاتبات دستگاهها، کمیسیون پزشکی … از موضوعات مطرح شده در این دیدار چهره به چهره بوده است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان ضمن بررسی مشکلات آنها، در جهت تسریع در روند خدمت رسانی و آگاهی بخشی، توضیحات لازم را ارائه کرد.

در ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید مازندران، معاونین بهداشت و درمان، تعاون و امور اجتماعی، بازرسی، رئیس دفتر، رئیس مرکز مراجعات و ارتباطات حضور داشتند.

خطه لاله خیز استان مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید گرانقدر تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.

  1. سید گفت:

    دروغ گفتن که کنتور نداره …خانواده شهیدی سراغ دارم که واقعا در وضعیت بدی بسر میبرند در همین شهر قائم شهر مستاجر و اثیر این خونه وآن خانه تو این گرونی …فرزند شهیدی سراغ دارم که برای پول پیش اجاره کردن خونه ۵میلیون به صدها نفر از نوع این آقای مدیرکل خوهش و تمنا کرده …..‌مدیرکلی که بدون استعلام و بصورت باند بازی بیاد بالا بهتر از این نمیشه ..