کد خبر: 13267تاریخ انتشار : ۱۱:۴۱:۵۲ - دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

مدیرکل ارشاد مازندران تاکید کرد: مسؤولان پاسخگوی رسانه‌ها باشند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران گفت: مسؤولان پاسخگوی رسانه‌ها باشند و اگر رسانه‌ای نقد کند از او شکایت نکنند. به گزارش مازنی خبر  ، عباس زارع در دیدار با امام جمعه بابل اظهار کرد: در حوزه رسانه حداقل امکانات برای خبرنگاران فراهم است. وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه نقد منصفانه داشته باشند، افزود: […]

مدیرکل ارشاد مازندران تاکید کرد: مسؤولان پاسخگوی رسانه‌ها باشند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران گفت: مسؤولان پاسخگوی رسانه‌ها باشند و اگر رسانه‌ای نقد کند از او شکایت نکنند.

به گزارش مازنی خبر  ، عباس زارع در دیدار با امام جمعه بابل اظهار کرد: در حوزه رسانه حداقل امکانات برای خبرنگاران فراهم است.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه نقد منصفانه داشته باشند، افزود: اگر در جامعه نقد منصفانه باشد شاهد چنین مسائل آزاردهنده نبودیم، مردم ناراحت هستند، خبرنگاران به این حوزه‌ها ورود کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران با اشاره به اینکه استان مازندران رتبه دوم را از لحاظ تعدد رسانه دارد، تصریح کرد: بیشتر خبرنگاران استان، جوان هستند.

زارع خاطرنشان کرد: مسؤولان پاسخگوی رسانه باشند و اگر رسانه‌ای نقد کند از او شکایت نکنند زیرا قانون برخورد با رسانه‌ها، قانون مطبوعات است.

عیسی محمدی فیروزجائی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل نیز با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا، بخصوص شهید صارمی و شهدا رسانه، گفت: برای دومین سال متوالی روزشمار هفته رسانه داریم که دیدار با خانواده شهید رسانه و غبارروبی مزار این شهید، حضور اصحاب رسانه در نماز جمعه این هفته در مصلی و تجلیل از روز خبرنگار از جمله برنامه هفته رسانه است.