کد خبر: 13287تاریخ انتشار : ۱۱:۵۸:۳۴ - دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

آیت‌الله معلمی: مردم در ۹ دی از آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کردند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال تخریب افکار جوانان ایرانی است، گفت: مردم در ۹ دی از آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کردند. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در گفت‌وگو با خبرنگاران به مناسبت اهمیت یوم الله ۹ دی اظهار داشت: برخی حوادث از نقاط […]

آیت‌الله معلمی: مردم در ۹ دی از آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کردند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال تخریب افکار جوانان ایرانی است، گفت: مردم در ۹ دی از آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کردند.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در گفت‌وگو با خبرنگاران به مناسبت اهمیت یوم الله ۹ دی اظهار داشت: برخی حوادث از نقاط عطف تاریخ محسوب می‌شود. در مقطعی از یک حالت به حالت دیگر متصل می‌شود و از وضع نامطلوب به حالت ایده آل می رسد.

وی افزود: ۹ دی حادثه مبارکی است که بعد از فتنه چند ماهه و طولانی که استکبار و عوامل آن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران و درهم شکستن آن پشت کار بودند اما غافل بودند ملت ایران صاحب بصیرت است و با مبنای اسلام ناب و مکتب اهل بیت پیمان اعتقادی دارند.

وی با بیان اینکه ۹ دی مردم ولایتمدار ایران به صورت خودجوش در صحنه حضوریافتند و از ولایت، مقام معظم رهبری، ارزش‌های انقلاب و امام راحل دفاع کردند، افزود: این روز در تاریخ روز مبارکی است زیرا کسی تصور نمی‌کرد علی‌رغم سرمایه‌گذاری‌های فتنه‌گران، شورش‌های خیابانی و آزرده شدن افکار عمومی مردم به صورت حماسی در صحنه حضور یابند و در دفاع از نظام و ولایت حاضر شوند.

معلمی تصریح کرد: این اتفاق افتاد و این روز نباید به فراموشی سپرده شود بلکه باید همه دوستان دلشاد و دشمنان درس عبرت گرفته باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: حقیقتا ۹ دی یوم‌الله قلمداد می‌شود این عنایت الهی دلهای اهل ایمان را متوجه ساخت و حضور حماسی و یکپارچه‌ مردم همچون آبشاری سنگین بر آتش فتنه بوده است و میدواریم ملت بزرگ ایران برای خنثی کردن فتنه‌های دیگر همچون فتنه ۹ دی ۸۸ به صورت خودجوش در صحنه حاضر باشند.

 1. نیلوفر آبی گفت:

  شعر حبیب رضا غفّاریان شیرازی
  شهروند نمونه مشهد خطاب به سران فتنه
  حیف از تو که رهبرم علی را نشناسی
  ما یار تو بودیم و تو ما را نشناسی
  فریاد حسین کردی و سینه را کبود
  افسوس که نه حسین و نه خدا را نشناسی