کد خبر: 13432تاریخ انتشار : ۷:۳۷:۴۰ - سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸

نماینده ولی‌فقیه در مازندران : آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی از گروهک‌های تروریستی حمایت کرد

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خط مقدم مبارزه با گروهک‌های تروریستی چون داعش ، النصره و سایر تروریست‌ها در منطقه قرار داشت و آمریکا با به شهادت رساندن این سردار سرافراز اسلام از گروهک‌های تروریستی حمایت کرد. به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر […]

نماینده ولی‌فقیه در مازندران : آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی از گروهک‌های تروریستی حمایت کرد

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خط مقدم مبارزه با گروهک‌های تروریستی چون داعش ، النصره و سایر تروریست‌ها در منطقه قرار داشت و آمریکا با به شهادت رساندن این سردار سرافراز اسلام از گروهک‌های تروریستی حمایت کرد.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر محمدی لایینی  در دیدار فرمانده و کارکنان مرکز آموزش تخصصی یگان های ویژه شهید قاسمیان ساری با وی افزود : شهادت سردار سلیمانی به دست دولت تروریستی آمریکا در عراق با هدف حمایت از گروهک های تروریستی بوده است.

وی ادامه داد : سردار شهید سلیمانی در تمام دوران عمر پر برکت خود به خصوص در کسوت فرماندهی سپاه قدس به دنبال مبارزه با تروریست ها و فتنه هایی چون داعش بود و توانست این گروهک را در منطقه نابود کند.

امام جمعه ساری گفت : جمهوری اسلامی ایران در مقابل تمام وحشی گری استکبار جهانی در منطقه مبازره کرد و آمریکا که متوجه شد نمی تواند با نوچه ها و دست پرورده های خود جلوی عزت ایران اسلامی بایستد، خودش وارد کارزار شد و شکست سنگینی را متحمل می شود.

وی افزود : ما همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، انتقام سختی را از دشمنان خواهیم گرفت و خروج نیروهای آمریکایی از عراق براساس مصویه مجلس آن کشور یکی از این انتقام هاست .

محمدی لایینی خروج نیروهای آمریکایی از عراق را پیش زمینه خروج نیروهای آن کشور از منطقه دانست و گفت : امروز سپهبد سلیمانی الگوی مناسبی برای جوانان ما به خصوص نیروهای نظامی و انتظامی است و همه ما باید ویژگی های رفتاری و عملکردی ایشان را به عنوان الگو در پیش روی خود قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران مبارزه با تروریست ها و استکبار ستیزی را از دیگر ویژگی های سردار سلیمانی برشمرد و افزود : جوانان ما باید خود را آماده مقابله با استکبار جهانی کنند.