کد خبر: 13444تاریخ انتشار : 7:44:24 - سه‌شنبه 7 ژانویه 2020

میدان لتینگان نوشهر به نام سردار شهید سلیمانی مزین شد

اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر به پاس رشادت‌ها و دلاوری‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی میدان ” لتینگان ” واقع در ضلع شرقی این شهر را به نام این شهید والامقام نامگذاری کردند. رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر  گفت : اعضای شورای اسلامی این شهر در جلسه امروز خود با نامگذاری میدان لتینگان به نام […]

میدان لتینگان نوشهر به نام سردار شهید سلیمانی مزین شد

اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر به پاس رشادت‌ها و دلاوری‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی میدان ” لتینگان ” واقع در ضلع شرقی این شهر را به نام این شهید والامقام نامگذاری کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر  گفت : اعضای شورای اسلامی این شهر در جلسه امروز خود با نامگذاری میدان لتینگان به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی موافقت کردند.

رفائیل آزادیان افزود : این اتفاق میمون و مبارک علاوه بر پیشنهاد و خواست اعضای شورا ، جزو مطالبات شهروندان و مسئولان این شهر نیز بود که به فضل الهی و پاس یک عمر رشادت ها و حماسه آفرینی های این شهید وارسته و حماسه ساز ایران عزیز محقق شد .

وی اظهار داشت : قرار است در آئین ویژه گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام آئین رونمایی از تمثال مبارک شهید سلیمانی در این میدان برگزار شود.

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر گفت : میدان ورودی شهر در حقیقت به علت واقع شدن در مسیر ورودی زوار امام رضا (ع ) ، در معرض دید خیلی از مسافران حرم امام رضا (ع ) و حتی دیگر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قرار دارد و با دیدن تمثال مبارک این شهید پی به ولایت مداری و عشق و ارادت مردم این شهر به سردار شهید سلیمانی خواهند برد.

نوشهر یکی از شهرهای غربی مازندران است که در تمامی فصول سال پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگر است .