کد خبر: 13446تاریخ انتشار : 7:50:36 - سه‌شنبه 7 ژانویه 2020

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران: شهادت سردار سلیمانی موجب اتحاد مسلمانان علیه دشمنان شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: شهادت سردار سلیمانی موجب اتحاد مسلمانان علیه دشمنان شد و نشان داد که اسلام همواره پیروز است. به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، عبدالله ملکی در مراسم گرامیداشت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» در مسجد سعادت مهرآباد نکا […]

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران: شهادت سردار سلیمانی موجب اتحاد مسلمانان علیه دشمنان شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: شهادت سردار سلیمانی موجب اتحاد مسلمانان علیه دشمنان شد و نشان داد که اسلام همواره پیروز است.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، عبدالله ملکی در مراسم گرامیداشت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» در مسجد سعادت مهرآباد نکا اظهار کرد: دفاع از مظلوم از تأکیدات دین مبین اسلام است و همواره سپاه اسلام بر کفر پیروز است.

وی گفت: تلاش برای نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب و اسلام و ولایتمداری از دغدغه‌های مهم حاج قاسم بود و در مقابله با دشمن از هیچ تلاشی فروگذار نبودو قدرت معنوی ایران اسلامی را به جهانیان نشان داد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اعلام اینکه قدرت معنوی ایران بر کسی پوشیده نیست؛ خاطر نشان کرد: قدرت جمهوری اسلامی در منطقه پیروزی‌های زیادی رابرای اسلام در پی داشته است و پیروزی‌های مختلف در فلسطین و لبنان و کشورهای منطقه به دلیل همین قدرت بوده است.

ملکی از سردار سلیمانی، انسان با خضوع و خشوع نام برد که لحظه‌ای از یاد خدا و ولایتمداری غافل نبود و سرانجام همچنان که آرزو داشت در راه خدا به شهادت رسید.

وی بیان داشت: شهدای مدافع حرم ما با گذشتن از جان و تعلقات خود، امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و اگر این رزمندگان و شهدا در سوریه حضور پیدا نمی‌کردند؛ آرامش و امنیتی برای کشور ما متصور نبود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران یادآور شد: شهدای ما درس ایثار و ایستادگی از مکتب امام حسین(ع) آموختند و فرهنگ عاشورایی موجب ماندگار شهدای ما شده است.

ملکی افزود: شهدا، عاشق خدا، پیامبر و اهل بیت (ع) هستند و پیوند محکمی با عاشورا دارند و ایمان و عشق بازی آنان با خدا مثال زدنی است.

وی گفت: دنیا محل آزمایش و تکامل است و آمدیم تا به کمال برسیم ؛ شهدا راه به کمال رسیدن و تکامل را با شهادت به دست آوردند و ماندنی شدند و ما هم در ادامه راه شهدا باید ادامه دهنده راستین آنان باشیم.