کد خبر: 13453تاریخ انتشار : 7:53:44 - سه‌شنبه 7 ژانویه 2020

فرماندار رامسر خبر داد: تخریب خوابگاه دانشجویی رامسر برای ساخت باند جدید فرودگاه

خوابگاه آموزشکده فنی حرفه ای ملاصدرا رامسر به منظور بهره برداری باند جدید فرودگاه درحال تخریب است. فرماندار رامسر درگفت و گو با خبرنگاران، گفت: در راستای بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر با هدف رونق صنعت گردشگری ،کشاورزی و صادرات گل و گیاه ومحصولات کشاورزی ، خوابگاه آموزشکده فنی حرفه‌ای ملاصدرا در حال […]

فرماندار رامسر خبر داد: تخریب خوابگاه دانشجویی رامسر برای ساخت باند جدید فرودگاه

خوابگاه آموزشکده فنی حرفه ای ملاصدرا رامسر به منظور بهره برداری باند جدید فرودگاه درحال تخریب است.

فرماندار رامسر درگفت و گو با خبرنگاران، گفت: در راستای بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر با هدف رونق صنعت گردشگری ،کشاورزی و صادرات گل و گیاه ومحصولات کشاورزی ، خوابگاه آموزشکده فنی حرفه‌ای ملاصدرا در حال تخریب است.

محمد آزاد ، تخلیه مجموعه ساختمان های آموزشکده فنی حرفه ای ملاصدرا ، جابجای رفع موانع پروازی ، زمینی نمودن کابل های برق درمسیر جاده ارتباطی رامسر به تنکابن ، قطع برخی از درختان مسیر بلوار‌معلم را اقدامات لازم برای بهره‌برداری از باند جدید فرودگاه رامسر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه آموزشکده فنی و حرفه ای ملاصدرا به عنوان یکی از زیباترین آموزشکده های فنی حرفه‌ای کشور درشهر کتالم و سادات شهر در حال ساخت است افزود: این طرح اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که پیش بینی می شود ؛ مرحله نخست آن بهمن امسال به بهره‌برداری برسد.

فرماندار رامسر همچنین با اشاره به اینکه فرودگاه رامسر به عنوان قدیمی ترین و زیباترین فرودگاه شمال کشور است گفت: با بهره برداری باند جدید ، امکان نشست و برخاست هواپیماهای پهن‌پیکر و افزایش مقاصد پروازی فراهم خواهد شد.

آموزشکده فنی حرفه ای ملاصدرا ی رامسر ۷۰۰ دانشجو در ۱۲رشته دارد.