کد خبر: 13456تاریخ انتشار : ۸:۰۱:۴۵ - سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸

کمال علیپور نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی: این کشور قاسم سلیمانی‌ها دارد

نماینده سابق مردم قائم شهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه یک انسان پرورش یافته در مکتب اسلامی بود . به گزارش مازنی خبر ، مهندس کمال علیپور خنکداری در مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی و پیکر دیگر شهدای مقاومت در تهران افزود: شهید سلیمانی هم […]

کمال علیپور نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی: این کشور قاسم سلیمانی‌ها دارد

نماینده سابق مردم قائم شهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه یک انسان پرورش یافته در مکتب اسلامی بود .

به گزارش مازنی خبر ، مهندس کمال علیپور خنکداری در مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی و پیکر دیگر شهدای مقاومت در تهران افزود: شهید سلیمانی هم در زمان حیاتش عامل اتحاد و انسجام مردم و حارس امنیت کشور بود و هم پس از شهادتش قلب آحاد حزب الله و آزادگان جهان را به یکدیگر نزدیک و برای مقابله با استکبار مهیاتر کرد.

وی ادامه داد: حضور با صلابت مردم انقلابی و متدین ایران اسلامی در مراسم شهدای مقاومت نشان داد که این کشور قاسم سلیمانی ها دارد و تا سپردن بیرق به صاحب اصلی حکومت حضرت امام زمان (عج) لحظه ای از آرمان های خود که برای آن بهترین فرزندان این سرزمین جانشان را هدیه دادند دست نخواهند کشید.

http://uupload.ir/files/mycf_img_20200107_075512_819.jpg