کد خبر: 13471تاریخ انتشار : 12:02:29 - چهارشنبه 8 ژانویه 2020

سردار مرادی: سردار سلیمانی مدیری شجاع،عمل گرا و ولایت پذیر بود

یکی از فرماندهان سپاه قدس گفت: سردار سلیمانی، سربازی مخلص، عملگرا و تابع ولایت بود که با اتکا به خداوند و توسل به اهل بیت قدم بر می‌داشت. به گزارش مازنی خبر، سردار وجیه الله مرادی از فرمانده سپاه قدس در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در مصلی المهدی (عج) نمازجمعه […]

سردار مرادی: سردار سلیمانی مدیری شجاع،عمل گرا و ولایت پذیر بود

یکی از فرماندهان سپاه قدس گفت: سردار سلیمانی، سربازی مخلص، عملگرا و تابع ولایت بود که با اتکا به خداوند و توسل به اهل بیت قدم بر می‌داشت.

به گزارش مازنی خبر، سردار وجیه الله مرادی از فرمانده سپاه قدس در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در مصلی المهدی (عج) نمازجمعه بهنمیر ،گفت: سردار سلیمانی به دلیل داشتن ویژگی‌های ممتاز به این جایگاه بالا رسید، او سربازی مخلص، عملگرا و تابع ولایت بود که با اتکا به خداوند و توسل به اهل بیت قدم بر می‌داشت.

او افزود: سردار سلیمانی مرد عمل بود، کمتر حرف می‌زند و بیشتر عمل می‌کرد.

سردار مرادی ساده زیستی و تعبد را از دیگر ویژگی‌های سردار سلیمانی برشمرد و گفت: شهادت این یار وفادار مقام معظم رهبری و شهدای مقاومت نه تنها موجب آزردگی خاطر مردم ایران شد بلکه قلب تمام آزادگان منطقه و جهان را به درد آورد.

مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با سخنرانی سردار سرتیپ مرادی و مدیحه سرایی سیدمحسن بنی فاطمه و حضور پرشور و ۵ هزار نفری مردم و مسئولان در مصلی المهدی (عج) نمازجمعه بهنمیر برگزار شد.