کد خبر: 13475تاریخ انتشار : ۱۲:۰۳:۳۳ - چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸

یوسفیان‌ملا: حمله موشکی سپاه پاسداران مقامات پنتاگون را بهت زده کرده است

عضو فراکسیون مستقلین مجلس اعتقاد دارد سکوت مقامات پنتاگون در مقابل حمله موشکی سپاه به عین الاسد نشان از بهت و حیرت مقامات آمریکایی است. عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار مازنی خبر ، در رابطه با حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در […]

یوسفیان‌ملا: حمله موشکی سپاه پاسداران مقامات پنتاگون را بهت زده کرده است

عضو فراکسیون مستقلین مجلس اعتقاد دارد سکوت مقامات پنتاگون در مقابل حمله موشکی سپاه به عین الاسد نشان از بهت و حیرت مقامات آمریکایی است.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار مازنی خبر ، در رابطه با حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در «عین الاسد»، گفت: ایرانیان هرگاه منافعشان به خطر بیفتد یا تجاوزی به مرزهای آنان در خاک سرزمینی یا فراسرزمینی رخ دهد ساکت نمی مانند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع آمریکایی ها باید پیش از اینکه دست به جنایت بزنند به این مهم فکر می کردند که کشورمان در چنین شرایطی مصلحت را مدنظر قرار نمی دهد.

وی با اشاره به اینکه ایران در کمال قدرت و شهامت به دشمنانش پاسخ می دهد که حمله موشکی به پایگاه تروریست های آمریکایی این مهم را ثابت کرد، ادامه داد: علی رغم رجز خوانی های خارجی ها و حمایت برخی کشورها مانند انگلیس از اقدام تروریستی ترامپ که همگی آن برای ترساندن ایران بود، امروز همگان مشاهده کردند که اگر پای منافع ایران در میان باشد هیچگاه از آن عدول نمی کنند و هراس از این مهم ندارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: وقتی شخصیتی مثل سردار شهید قاسم سلیمانی در میان جنایتکاران داعشی در عراق حاضر می شود نشان دهنده ثابت قدمی در حمایت از ارزش ها است.

یوسفیان ملا افزود: تشکیل سپاه قدس برای فعالیت برون مرزی جزئی از اصول قانون اساسی است که برای صدور انقلاب اسلامی تکلیف شده است لذا اقدامات آن قانون است.

عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه آمریکایی ها تصور نمی کردند چنین اقدامی با این سرعت رخ دهد، خاطرنشان کرد: در واقع مقامات پنتاگون هم اکنون بهت زده شده و در حیرت به سر می برند و نمی دانند باید در چنین شرایطی چه کار کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.