کد خبر: 13489تاریخ انتشار : 7:37:53 - شنبه 11 ژانویه 2020

عامل قتل جوان گمیشانی در مازندران دستگیر شد

رئیس دادگستری شهرستان گمیشان گفت: با تحقیقات فنی قضائی و انتظامی عامل قتل، جوان ۲۸ ساله گمیشانی دستگیر شد. محمد تازیکی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ساعت هفت صبح پنجشنبه و در پی دریافت گزارش از ماموران انتظامی گمیشان مبنی کشف جسد در داخل یک خودروی سواری در یکی از مناطق گمیش تپه بازپرس ویژه […]

عامل قتل جوان گمیشانی در مازندران دستگیر شد

رئیس دادگستری شهرستان گمیشان گفت: با تحقیقات فنی قضائی و انتظامی عامل قتل، جوان ۲۸ ساله گمیشانی دستگیر شد.

محمد تازیکی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ساعت هفت صبح پنجشنبه و در پی دریافت گزارش از ماموران انتظامی گمیشان مبنی کشف جسد در داخل یک خودروی سواری در یکی از مناطق گمیش تپه بازپرس ویژه این دادگستری به محل اعزام شد.

وی افزود:‌ در ادامه با دستور قضایی جسد به پزشکی قانونی منتقل و با انجام بررسی اولیه، مشخص شد جسد متعلق به جوان ۲۸ ساله بوده که با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

تازیکی گفت: با اقدامات قضایی و حضور موثر ماموران انتظامی گمیشان و با احضار تعدادی از مظنونین، عامل قتل این جوان شناسایی و با کارهای تخصصی موقعیت وی مشخص شد.

وی بیان کرد: با اعزام ماموران آگاهی شهرستان و با هماهنگی با مجموعه قضایی مازندارن فرد قاتل در ساعت هفت شامگاه پنجشنبه در آمل دستگیر و به گمیشان منتقل شد.

رئیس دادگستری گمیشان گفت: قاتل در مواجه با مستندات و ادله موجود در مرجع قضایی به عمل مجرمانه خود اقرار و سپس و با تفهیم اتهام قتل با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

وی اضافه کرد: قاتل در بازجویی مشکلات خانوادگی را انگیزه اقدام خود اعلام کرد.

تازیکی از تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی این شهرستان در مراحل مختلف این پرونده قدردانی کرد.