کد خبر: 13572تاریخ انتشار : ۹:۰۷:۱۰ - سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸

سرمربی رایکا بابل: اگر رگ گردنم را بزنند، تیم را حفظ می‌کنم

سرمربی رایکا بابل از نحوه قضاوت داور بازی با مس کرمان انتقاد کرد. به گزارش “مازنی خبر”، علی نظرمحمدی درخصوص بازی با مس کرمان گفت: این بازی جنگ دارا و ندار بود. در این بازی سه بازیکن خوب تیم‌مان را در اختیار نداشتیم. درود می‌فرستم به شرافت تک تک بازیکنانم که امروز در زمین برای […]

سرمربی رایکا بابل: اگر رگ گردنم را بزنند، تیم را حفظ می‌کنم

سرمربی رایکا بابل از نحوه قضاوت داور بازی با مس کرمان انتقاد کرد.

به گزارش “مازنی خبر”، علی نظرمحمدی درخصوص بازی با مس کرمان گفت: این بازی جنگ دارا و ندار بود. در این بازی سه بازیکن خوب تیم‌مان را در اختیار نداشتیم. درود می‌فرستم به شرافت تک تک بازیکنانم که امروز در زمین برای سربلندی شهر بابل، عزت و نفس خودشان و مهمتر از همه هوادارانی که هیچ جا این تیم را تنها نمی‌گذارند، جنگیدند. از تمامی عوامل باشگاه تشکر می‌کنم و این برد متعلق به همه آنهاست.

وی ادامه داد: مربیان جوان معمولا دنبال چالش هستند. من تمام تلاشم را می‌کنم و اگر رگ گردنم را بزنند، تیم را حفظ می‌کنم. قولی به هیچ کس ندادم ولی تمام تلاشم را به صورت شبانه روزی می‌کنم تا با حمایت مسئولین باشگاه و باز شدن پنجره نقل و انتقالات و باتقویت تیم، تیم در لیگ حفظ شود. ما کمبود بازیکن داریم و باید تقویت شویم. با ایزدی از نظر ذهنی کار کردم و گل زد. او سن بسیار کمی دارد و گل اروپائی امروزش، نشان از بزرگی او دارد.

نظرمحمدی درخصوص داوری بازی گفت: داور می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. دو تا از بازیکنان ما با مصدومیت شدیدی رو به رو شدند. یکی بینی و دندانش شکست و دیگری گونه‌اش شکست. فوتبال بود نه جنگ اما جالب است داور حتی کارت زرد هم به بازیکن حریف نمی‌داد.