کد خبر: 13573تاریخ انتشار : ۹:۰۸:۲۷ - سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران: دستگاه اجرایی بدون پیش بینی بودجه و اعتبار، ساخت پروژه جدیدی را آغاز نکنند

مهدی رازجویان بر اتمام پروژه های نیمه تمام دولتی در شهرهای مازندران تاکید کرد و گفت؛ دستگاه اجرایی بدون پیش بینی بودجه و اعتبار، ساخت پروژه جدیدی را آغاز نکنند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در جلسه شورای ترافیک استان، ایمن سازی پروژه های نیمه تمام جهت کاهش […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران: دستگاه اجرایی بدون پیش بینی بودجه و اعتبار، ساخت پروژه جدیدی را آغاز نکنند

مهدی رازجویان بر اتمام پروژه های نیمه تمام دولتی در شهرهای مازندران تاکید کرد و گفت؛ دستگاه اجرایی بدون پیش بینی بودجه و اعتبار، ساخت پروژه جدیدی را آغاز نکنند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در جلسه شورای ترافیک استان، ایمن سازی پروژه های نیمه تمام جهت کاهش خطرات احتمالی در مسیرها و جاده های استان را ضروری دانست.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های متولی مکلف به سرانجام رساندن محور ها و پروژه هایی که منجر به فوت می شود، می باشند، خاطرنشان کرد: دستگاه هایی همچون راهداری و حمل و نقل جاده ای، راه و شهرسازی و پلیس راه باید توجه ویژه ای به این پروژه ها داشته باشند و بازدید های مستمری در بازه زمانی یک هفته ای به انجام برسانند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با عنوان اینکه حضور فعال پلیس راه می تواند با شناسایی موانع و مشکلات جاده ها در جهت برطرف کردن آنها کمک شایانی کند، افزود: پلیس راه بعنوان دستگاه متولی؛ عوامل اصلی تصادفات و خسارات رانندگی را اعلام نماید.