کد خبر: 13706تاریخ انتشار : 8:02:25 - دوشنبه 20 ژانویه 2020

سرپرست فرمانداری محمودآباد مطرح کرد : راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان محمودآباد تا پایان سالجاری

سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد از راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان شهدای محمودآباد تا پایان سالجاری در این شهرستان خبر داد. ‎ علیرضا شریعت در جلسه پیگیری مشکلات بیمارستان شهدای محمودآباد ، با بیان اینکه ۷۰ بیمار دیالیزی در این شهرستان به علت نبود بخش دیالیز در بیمارستان محمودآباد به شهرستان‌های همجوار مراجعه می‌کنند، اظهار کرد: فقر […]

سرپرست فرمانداری محمودآباد مطرح کرد : راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان محمودآباد تا پایان سالجاری

سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد از راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان شهدای محمودآباد تا پایان سالجاری در این شهرستان خبر داد. ‎

علیرضا شریعت در جلسه پیگیری مشکلات بیمارستان شهدای محمودآباد ، با بیان اینکه ۷۰ بیمار دیالیزی در این شهرستان به علت نبود بخش دیالیز در بیمارستان محمودآباد به شهرستان‌های همجوار مراجعه می‌کنند، اظهار کرد: فقر امکانات پزشکی و درمانی در محمودآباد باعث مراجعه بیماران به شهرهای همجوار شده و کمبود امکانات در سایر شهرهای همجوار نگرانی و مشکلات زیادی برای بیماران این شهرستان به وجود آورده است.

وی تصریح کرد: سلامت زیرساخت و محور توسعه هر جامعه‌ای به شمار می‌رود و شهر گردشگری و توریسی مانند محمودآباد که میزبان مسافران زیادی از نقاط مختلف کشور طی سال خواهد بود، باید در حوزه بهداشت و درمان با نگاهی ملّی دیده شده تا در این بخش خدمات به شکل گسترده به مسافران ارائه شود.

فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده و بنا بر درخواست شهروندان ساختمان دیالیز بیمارستان با مشارکت مجمع خیرین شهرستان تا پایان سالجاری و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ساخته خواهد شد.

شریعت ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مازندران متعهد شده است تا دستگاه‌های این بخش درمانی در بیمارستان محمودآباد را با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در اختیار این مجموعه قرار دهد.

وی ضمن تشکر از مشارکت و احساس تکلیف خیرین محمودآباد در حوزه بهداشت و سلامت گفت: تمامی هزینه‌های احداث این بخش در بیمارستان محمودآباد بر عهده مجمع خیرین این شهرستان بوده است.