کد خبر: 13717تاریخ انتشار : ۱۸:۵۲:۲۲ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری هشدار داد: مراقب هدر رفت سهمیه‌ بنزین خود باشید

دارندگان کارت سوخت مازندرانی باید با روش صحیح سوختگیری کنند و مراقب هدر رفت میزان کارت سوخت خود باشند. به گزارش مازنی خبر ، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به روش درست سوخت‌گیری با کارت هوشمند سوخت، گفت: علت کاهش سهمیه بنزین برخی از رانندگان برداشتن زودهنگام کارت سوخت از […]

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری هشدار داد:  مراقب هدر رفت سهمیه‌ بنزین خود باشید

دارندگان کارت سوخت مازندرانی باید با روش صحیح سوختگیری کنند و مراقب هدر رفت میزان کارت سوخت خود باشند.

به گزارش مازنی خبر ، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به روش درست سوخت‌گیری با کارت هوشمند سوخت، گفت: علت کاهش سهمیه بنزین برخی از رانندگان برداشتن زودهنگام کارت سوخت از دستگاه کارتخوان بوده است.

رجب پور افزود: شهروندان در هنگام سوخت گیری ابتدا باید کارت سوخت را داخل دستگاه کارتخوان قرار دهند و سپس رمز چهار رقمی را وارد کنند، نازل را بردارند و سوخت‌گیری را آغاز کنند.

او گفت: شهروندان پس از پایان سوخت گیری باید نازل را در جایگاه قرار داده و منتظر باشند تا دستگاه به آنان تصویر عبارت ” کارت خود را بردارید” را نشان دهد و پس از آن با فشار دادن دکمه خروج کارت خود را بردارند.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری افزود: اگر سهمیه افراد به دلیل استفاده نادرست از کارت کم شود شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هیچ تعهدی در قبال کاسته شدن سهمیه آن ندارد.