کد خبر: 13730تاریخ انتشار : 19:03:39 - دوشنبه 20 ژانویه 2020

فرماندار سوادکوه: سازمان تبلیغات ابزاری برای توسعه فرهنگ ناب اسلامی است

فرماندار سوادکوه از سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک ابزار قوی تبلیغاتی برای توسعه فرهنگ ناب اسلامی یاد کرد. سعید یزدانی در آئین تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی، با بیان اینکه در سال ۵۷ و زمان شکل‌گیری سازمان تبلیغات اسلامی ما تهاجم فرهنگی نداشتیم، تشکیل این سازمان را […]

فرماندار سوادکوه: سازمان تبلیغات ابزاری برای توسعه فرهنگ ناب اسلامی است

فرماندار سوادکوه از سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک ابزار قوی تبلیغاتی برای توسعه فرهنگ ناب اسلامی یاد کرد.

سعید یزدانی در آئین تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی، با بیان اینکه در سال ۵۷ و زمان شکل‌گیری سازمان تبلیغات اسلامی ما تهاجم فرهنگی نداشتیم، تشکیل این سازمان را پیش‌بینی برای مقابله با هدف استکبار در هجمه و تهاجم فرهنگی مبتذل غربی دانست و افزود: این سازمان یک ابزار معین تبلیغاتی برای توسعه فرهنگ ناب اسلامی است.

وی با اشاره به سه مثلث فرهنگی کشور (اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی و دستگاه‌های آموزشی)، بر اهمیت جزیره‌ای عمل نکردن آنها تأکید کرد و گفت: فرهنگ تمام عناصر مادی و غیرمادی بشر است، شناخت فرهنگی مادی آسان اما شناخت فرهنگ غیرمادی سخت است و سازمان تبلیغات اسلامی در تولید و توزیع کالای فرهنگی نقش دارد.

فرماندار سوادکوه با اشاره به شایستگی‌های رئیس پیشین سازمان تبلیغات این شهرستان، بر اهمیت شناخت قشربندی لایه‌های اجتماعی و نیازهای فرهنگی این شهرستان، رصد و توزیع عالمانه آن توسط ریاست جدید اشاره کرد و با بیان اینکه مساجد اولین پایگاه شهرستان است، گفت: منابر و مساجد ما منبع تولیدات فرهنگی هستند و اگر هر کدام آنها تنها سه دقیقه به مسائل اجتماعی بپردازند، اهمیت شایان توجهی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، در این آئین، حجت‌الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر تودیع و حجت‌الاسلام مهدی صداقتی به‌عنوان رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه وسوادکوه شمالی معارفه شد.