کد خبر: 13737تاریخ انتشار : ۷:۴۳:۰۵ - سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸

شهردار نکا مطرح کرد: همزمان با دهه فجر طرح پایش تصویری در نکا افتتاح می‌شود

شهردار نکا گفت: طرح پایش تصویری با هدف افزایش امنیت و آرامش در نکا طراحی شده و به زودی اجرایی می‌شود. به گزارش مازنی خبر ، دکتر مهدی احمدی افزود: طرح پایش تصویری در راستای کنترل و نظارت ترافیکی و امنیتی و افزایش امنیت و آرامش، به عنوان یک پروژه ضروری و با اهمیت شهری […]

شهردار نکا مطرح کرد: همزمان با دهه فجر طرح پایش تصویری در نکا افتتاح می‌شود

شهردار نکا گفت: طرح پایش تصویری با هدف افزایش امنیت و آرامش در نکا طراحی شده و به زودی اجرایی می‌شود.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر مهدی احمدی افزود: طرح پایش تصویری در راستای کنترل و نظارت ترافیکی و امنیتی و افزایش امنیت و آرامش، به عنوان یک پروژه ضروری و با اهمیت شهری محسوب شده و با برنامه ریزی انجام شده در بهمن ماه امسال اجرایی می شود.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح پایش تصویری نکا ۱۰ دوربین فعال شده است و ۲۲ بهمن ماه امسال افتتاح می شود.

شهردار نکا با اشاره به افتتاح شتاب نگار زلزله بیان کرد: افتتاح شتاب نگار زلزله هم با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان با هدف اطلاع دادن زلزله قبل از وقوع در نکا اجرایی و افتتاح شد.

احمدی با اعلام اینکه ساخت و ساز در نکا پویاست و مشکلی در این راستا نداریم، خاطر نشان کرد: روند رو به رشدی در نکا در ساخت و ساز داریم و در سال ۹۷ تعداد ۱۴۰ پروانه ساختمان صادر شد و این تعداد در سال جاری تاکنون ۱۲۱ پرونده است.

وی افزود: برای ساماندهی سگ های ولگرد مکانی در تپه معدن زباله در نظر گرفته شده است و با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومانی اجرایی می شود.