کد خبر: 13795تاریخ انتشار : 10:04:20 - شنبه 25 ژانویه 2020

اعلام رسمی حضور یوسف نژاد در انتخابات مجلس از حوزه ی انتخابیه ساری

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، طی سخنانی در دفتر ارتباط مردمی ساری، حضور خود در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی از حوزه ی ساری و‌میاندورود را اعلام کرد. به گزارش مازنی خبر ، نماینده مردم ساری و میاندورود در این نشست با تکریم یاد و‌خاطره ی سردار سلیمانی ،اعلام […]

اعلام رسمی حضور یوسف نژاد در انتخابات مجلس از حوزه ی انتخابیه ساری

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، طی سخنانی در دفتر ارتباط مردمی ساری، حضور خود در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی از حوزه ی ساری و‌میاندورود را اعلام کرد.

به گزارش مازنی خبر ، نماینده مردم ساری و میاندورود در این نشست با تکریم یاد و‌خاطره ی سردار سلیمانی ،اعلام داشت : تردیدی نیست که مسیر تعالی کشور عزیزمان تنها با توجه به شأن شهادت و فرهنگ بالای ایثار محقق خواهد شد و این مهم در گذشت زمان برای همه به یقین تبدیل شده است.

نائب رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس،با اشاره به تنگناهای مالی و‌شرایط ویژه اقتصادی کشور ،از لزوم توجه به تولید و کارآفرینی به عنوان امری مقدس در فرهنگ عمومی کشور یاد کرد و‌گفت:یقین داریم ایران عزیز ما و‌ مردم شریف این تنگناها و دشواری ها را با همت بلندشان به گشایش و ارتقا در شاخص ها تبدیل خواهند کرد.

یوسف نژاد ضمن تقدیر از درخواست ها و اعلام همکاری و‌ وفاداری شهروندان ساری و‌میاندورود نسبت به خود عنوان داشت:برای بنده افتخاری از این بزرگتر نیست که در کنار مردم شریف ساری و‌میاندورود مسیر فعالیت و خدمت خود را در زمان های مختلف طی کرده ام و همشهریانم را بزرگترین و بالاترین معلم خودم می دانم ،برای بنده هر چه از مردم عزیز ساری و میاندورود محقق شده توفیق بوده ،چه انتخاب و یا عدم آن .تلاش هم داشته ام با انجام دقیق وظایف نمایندگی وکالت مردم را به درستی و دقت و در شأن آن ها به انجام برسانم.

وی در پایان عنوان داشت : در زمان ثبت نام در وزارت کشور هم تاکید داشتم که امکان حضور در حوزه ساری و‌میاندورود ،با وجود ثبت نام در تهران به دلایل قانونی فراهم هست و‌ در حال حاضر بنا به احترام به درخواست ها و لطف های شهروندان و نخبگان شریف از حوزه ساری و میاندورود برای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام حضور می کنم.

در این نشست جمعی از شوراها ودهیاران و فعالان سیاسی و اجتماعی به سخنرانی پرداختند.

  1. عجب گفت:

    عحب

  2. ناشناس گفت:

    سلام خوش آمدی به شهرت

  3. ناشناس گفت:

    سلام خوش آمدی به شهرت مغازه سر چهار آزادگان درخدمت باشه برا ستاد