کد خبر: 13876تاریخ انتشار : ۱۹:۵۶:۱۴ - سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸

رئیس پلیس مازندران خبر داد: کلاهبرداری ۵۰ میلیاردی در بابلسر لو رفت

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۵۰ میلیارد ریالی در شهرستان بابلسر، خبر داد. سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در گفت و گو با خبرنگار مازنی خبر ، گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراجع قضائی و انتظامی شهرستان بابلسر، مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی سودجو، موضوع […]

رئیس پلیس مازندران خبر داد: کلاهبرداری ۵۰ میلیاردی در بابلسر لو رفت

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۵۰ میلیارد ریالی در شهرستان بابلسر، خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در گفت و گو با خبرنگار مازنی خبر ، گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراجع قضائی و انتظامی شهرستان بابلسر، مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی سودجو، موضوع در دستورکار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم را که پس از جلب اعتماد و توجه مال باختگان با ارائه چک‌های جعلی و تقلبی اقدام به خرید برنج از آنان کرده بود شناسایی کردند.

سردارمیرفیضی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، به مردم توصیه کرد: با هوشیاری در برابر معاملات و پیشنهاد‌های وسوسه انگیز مالی، زمینه جرم را از شیادان سلب کنند.