کد خبر: 14104تاریخ انتشار : 7:48:43 - دوشنبه 10 فوریه 2020

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران: طرح های زیرساختی و عمرانی مورد نیاز و استفاده مردم باید در زمان تعیین شده به اتمام برسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با انتقاد از تاخیر در افتتاح جاده جایگزین سد هراز ، گفت: طرح های زیرساختی و عمرانی مورد نیاز و استفاده مردم باید در زمان تعیین شده به اتمام برسد. به گزارش مازنی خبر ، مهدی رازجویان افزود: پروژه های نوستالوژیک و بزرگ زیادی در استان رسوب پیدا کرده […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران: طرح های زیرساختی و عمرانی مورد نیاز و استفاده مردم باید در زمان تعیین شده به اتمام برسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با انتقاد از تاخیر در افتتاح جاده جایگزین سد هراز ، گفت: طرح های زیرساختی و عمرانی مورد نیاز و استفاده مردم باید در زمان تعیین شده به اتمام برسد.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی رازجویان افزود: پروژه های نوستالوژیک و بزرگ زیادی در استان رسوب پیدا کرده است که باید هرچه سریع تر به پایان برسند و یکی از آنها همین جاده انحرافی هراز است.

وی با بیان اینکه مردم نباید منتظر بمانند و باهاتمام و تلاش شبانه روزی پروژه های عمرانی ضروری باید به اتمام برسد، گفت: یکی از طرح های بزرگ سد هراز و چهار خطه شدن این جاده بسیار استراتژیک است که به اندازه کافی طولانی شده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: بهره برداری از جاده جایگزین سد هراز با اعمال استانداردها باید در اسرع وقت محقق شود.

رازجویان گفت: در گذشته مسائلی مانند کمبود اعتبار بهانه تاخیر در پیشرفت پروژه سد هراز بود، اما در سال های اخیر اعتبارات خوبی به پروژه تزریق شد که راه هر بهانه‌ای را بسته است.

وی با بیان اینکه ۵۰ میلیارد تومان دیگر به پروژه سد هراز اعتبار تزریق خواهد شد، افزود: متولیان و مسئولان شهرستان آمل موظف هستند تا پیش از فرا رسیدن فصل کوچ به ییلاقات جاده جایگزین را افتتاح کنند.

معاون استاندار اظهار داشت: گزارش های بسیاری از انتقاد مردم آمل برای ترافیک سنگین پایان هفته و یکطرفه شدن جاده هراز در فصل کوچ داریم که این مساله برای مدیریت استان مازندران پذیرفته نیست.

رازجویان گفت: وظیفه همه ما خدمت به مردم است و برای استان گردشگر پذیر مازندران با اهدافی که برای آن ترسیم شده جای وقفه در اجرای طرح های زیرساختی وجود ندارد.