کد خبر: 14121تاریخ انتشار : ۱۸:۱۶:۳۷ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

فرماندار قائم‌شهر: قائم‌شهر در ورزش، نامی آشنا و خوش‌آوازه برای جهانیان است

فرماندار قائم شهر گفت: بیش از ۱۶هزار ورزشکار سامان یافته و ۲۴۴ باشگاه ورزشی در شهرستان فعالیت دارند. به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در گردهمایی مدیران باشگاه های ورزشی شهرستان با بیان اینکه در قائم شهر ۲۴۴ باشگاه و بیش از ۱۶هزار نفر ورزشکار سامان یافته فعالیت دارند، گفت: این شهرستان، شهر […]

فرماندار قائم‌شهر: قائم‌شهر در ورزش، نامی آشنا و خوش‌آوازه برای جهانیان است

فرماندار قائم شهر گفت: بیش از ۱۶هزار ورزشکار سامان یافته و ۲۴۴ باشگاه ورزشی در شهرستان فعالیت دارند.

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در گردهمایی مدیران باشگاه های ورزشی شهرستان با بیان اینکه در قائم شهر ۲۴۴ باشگاه و بیش از ۱۶هزار نفر ورزشکار سامان یافته فعالیت دارند، گفت: این شهرستان، شهر قهرمانان، پهلوانان، ورزشکاران و مدال آوران برتر جهانی و ملی بوده است و احراز این عناوین با تلاش و کوشش شما مدیران و مربیان باشگاههای قائم شهری محقق شد.

فرماندار قائم شهر اذعان داشت: این شهرستان در سالهای متوالی از لحاظ مدال آوری در سطوح مختلف آسیایی، جهانی و المپیک بعنوان شهرستان برتر استان مازندران معرفی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این شهرستان سرا و خواستگاه ورزش و مدال آوران برتر جهانی بوده است و قائم شهر نامی آشنا وخوش آوازه برای جهانیان است چرا که هرساله شماری از جوانان مدال آور این شهرستان به سراسر جهان اعزام میشوند و عناوین برتر جهانی را کسب می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار امیدواری کرد با تلاش مضاعف و برنامه ریزی مدون و پیگیری های مجدانه همگان بتوانیم این جایگاه ملی و بین امللی را حفظ و ارتقاء دهیم.

فرماندار قائم شهر به نقش باشگاهاى خصوصى در كاهش تصدى گرى دولت، تلاش برای افزايش سرانه ورزشى و آموزش رشته هاى متنوع ورزشى نوجوانان اشاره کرد و از مدیران و مربيان باشگاهها خواست تا ضمن پرورش قهرمان، خصايص پهلوانى و اخلاقى را نيز در ورزشكاران ما تقویت کنند.

رئیس شورای ورزش شهرستان با بیان اینکه امروزه در تمام دنیا، ورزش بصورت خصوصی اداره میشود و در این راستا خیرین و سرمایه گذاران خصوصی می توانند به ورزش شهرستان کمک بزرگی کنند، بیان داشت: اهتمام به رشته های ورزشی پایه و مدال آور و تلاش در جهت رفع نیازهای این رشته ها، کوشش در زمینه فرهنگ سازی با توجه به ارزش های جامعه، توجه به آموزش و تلاش در جهت ارتقا سطح دانش مربیان و داوران، برقراری ارتباط و تعامل با مراکز علمی و دانشگاهی جهت بهره گیری در توسعه همه جانبه ورزش، برقراری ارتباط صمیمانه و تعامل با مسئولین دستگاههای اجرایی جهت توسعه زیر ساختهای ورزشی و توجه ویژه به توسعه ورزش در روستاها و مناطق محروم در دستور کار شورای عالی ورزش شهرستان قرار دارد.

در پایان این گردهمایی از فعالین و مدیران برتر باشگاههای ورزشی شهرستان تجلیل شد.