کد خبر: 14197تاریخ انتشار : ۱۰:۳۱:۵۰ - شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

کاندیدای مورد حمایت جبهه ایستادگی مازندران مشخص شدند + اسامی

دبیر استانی جبهه ایستادگی ایران اسلامی استان مازندران از تکمیل فرایند انتخاب نامزدهای این حزب در استان مازندران خبر داد . به گزارش مازنی خبر ، رجبعلی فضل الله نیا با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات ، هدف اصلی این تشکل سیاسی را حضور یکپارچه مردم در پای صندوق های رای دانست و […]

کاندیدای مورد حمایت جبهه ایستادگی مازندران مشخص شدند + اسامی

دبیر استانی جبهه ایستادگی ایران اسلامی استان مازندران از تکمیل فرایند انتخاب نامزدهای این حزب در استان مازندران خبر داد .

به گزارش مازنی خبر ، رجبعلی فضل الله نیا با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات ، هدف اصلی این تشکل سیاسی را حضور یکپارچه مردم در پای صندوق های رای دانست و گفت : در مرحله اول حضور حداکثری پای صندوق های رای در روز دوم اسفند حائز اهمیت است و همه مجموعه های سیاسی باید در این راستان تلاش کنند .

وی ادامه داد : فهرست جبهه ایستادگی در استان مازندران برای ۸ حوزه انتخابیه از ۹ حوزه بعد از طی فرآیندی چند ماهه، مصاحبه های تخصصی، برگزاری جلسات متعدد و بررسی های کارشناسی آماده شده است .

فضل الله در پایان اعلام کرد : لیست نهایی کاندیداهای ۸ حوزه انتخابیه مازندران ، به تفکیک بدین شرح به حضور مردم مازندران معرفی می شود :

بهشهر و نکاء و گلوگاه
غلامرضا شریعتی

ساری و میاندرود

منصورعلی زارعی
عبدالرضا بابایی

قائم شهر و سوادکوه و جویبار و سیمرغ

کمال علیپور خنکداری

کیوان مرادیان

بابل

مهدی سعادتی

حسن حسن نتاج

بابلسر و فریدونکنار

علی اصغر باقر زاده

آمل

رضا حاجی پور

نور و سرخرود و محمودآباد

عبدالوحید فیاضی

نوشهر و چالوس و کلاردشت

نامزدی معرفی نمی شود

تنکابن و رامسر

سید شمس الدین حسینی