کد خبر: 14213تاریخ انتشار : ۱۱:۴۵:۰۷ - شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

محمد نیازی (شهردار بلده): توسعه شهر بلده با مشارکت مردم تحقق یافته است / به عنوان یک قائم‎شهری به مردم شهرم توصیه می‌کنم در انتخابات مجلس به مهندس کمال علیپور دوباره اعتماد کنند

اختصاصی مازنی خبر : شهر بلده یکی از شهرهای زیبا و کوهستانی مازندران می باشد که در شهرستان نور واقع شده است. شهردار جوان و موفق شهر بلده با اشاره به ظرفیت های بکر و دیدنی بلده بر لزوم جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای ایجاد پروژه‌های مهم گردشگری در این شهر تاکید کرد و گفت: […]

محمد نیازی (شهردار بلده): توسعه شهر بلده با مشارکت مردم تحقق یافته است / به عنوان یک قائم‎شهری به مردم شهرم توصیه می‌کنم در انتخابات مجلس به مهندس کمال علیپور دوباره اعتماد کنند

اختصاصی مازنی خبر : شهر بلده یکی از شهرهای زیبا و کوهستانی مازندران می باشد که در شهرستان نور واقع شده است.

شهردار جوان و موفق شهر بلده با اشاره به ظرفیت های بکر و دیدنی بلده بر لزوم جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای ایجاد پروژه‌های مهم گردشگری در این شهر تاکید کرد و گفت: زمانی که در ۱۳ مهر ۱۳۹۶ مسئولیت شهرداری بلده را بر عهده گرفتم ، بودجه این شهرداری تنها ۵۰۰ میلیون تومان بود ولی در حال حاضر نه تنها بودجه ۲٫۵ میلیارد تومانی را محقق کردیم بلکه ۵٫۵ میلیاد تومان نیز درآمدزائی داشتیم.

محمد نیازی اوریمی در گفتگو با مازنی‌خبر ، اظهار داشت: در ۲ سال اخیر عملیات آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌ها ، زیباسازی از قبیل نصب چراغ‌های روشنائی و پیاده رو سازی ، آغاز عملیات اجرائی یک پارک بزرگ ، دیواره سازی نقاط حادثه خیر و احداث سیل بند را با کمک استانداری و فرمانداری انجام داده‌ایم.

شهردار بلده با اشاره به تجهیز و نوسازی ماشین‌آلات شهرداری ، ادامه داد: احداث یک ساختمان جدید برای شهرداری از دیگر برنامه‌های در دست مطالعه است.

وی با اشاره به افزایش چندین برابری صدور پروانه ساخت در شهر بلده، افزود: رشد ۱۰ برابری صدور پروانه ساختمان در شهر بلده نشان می‌دهد که مردم این شهر همراه و همگام با شهرداری شده اند.

وی ضمن تشکر از شهروندان بلده جهت همراهی با شهرداری این شهر ، اظهار داشت: شهر بلده پتانسیل بسیار خوبی برای توسعه دارد که این مهم با مشارکت مردم، تحقق بیشتری می‌یابد.

شهردار بلده این شهر را بهشت پنهانی دانست و ادامه داد: با حضور سرمایه گذاران و جذب گردشگر شهر بلده می تواند به یکی از نقاط گردشگرپذیر استان مازندران تبدیل شود.

شهردار قائم‌شهری شهر بلده با اشاره به اینکه نقش نماینده مجلس در بهبود خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و جذب بودجه می تواند تاثیرگذار و پررنگ باشد ، افزود: پدر مرحومم که در چندین شهر استان از جمله پل‌سفید شهردار بود همواره به این نکته تاکید می کرد که افراد کاربلد در حوزه عمرانی مانند مهندس کمال علیپور می توانند عملکرد بهتری در مجلس داشته باشند.

وی ضمن حمایت از مهندس کمال علیپور در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار افزود: در مجلس نهم شاهد عمران و آبادانی بیشتری در حوزه انتخابیه قائم‌شهر بودیم لذا به مردم شهرم توصیه می‌کنم در انتخابات مجلس به مهندس کمال علیپور دوباره اعتماد کنند.