کد خبر: 14528تاریخ انتشار : 16:05:48 - پنج‌شنبه 5 مارس 2020

بابل با کریمی جان تازه‌ای می گیرد / نماینده‌ای در حد یک ستاره!

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : تاریخ به ما یادآور میشه که «علی کریمی‌ها» در عرصه های مختلف  ، مانند یک ستاره درخشیدن ؛ گاهی محل این درخشش زمین فوتبال بود ، گاهی هم صحن مجلس شورای اسلامی! همه علی کریمی فوتبالی رو به خوبی میشناسن ، ستاره ای که در مستطیل سبز چشم […]

بابل با کریمی جان تازه‌ای می گیرد / نماینده‌ای در حد یک ستاره!

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : تاریخ به ما یادآور میشه که «علی کریمی‌ها» در عرصه های مختلف  ، مانند یک ستاره درخشیدن ؛ گاهی محل این درخشش زمین فوتبال بود ، گاهی هم صحن مجلس شورای اسلامی!

همه علی کریمی فوتبالی رو به خوبی میشناسن ، ستاره ای که در مستطیل سبز چشم ها را خیره می کرد. اما بابلی ها هم یه علی کریمی دارن که براشون توی مجلس شورای اسلامی مثل یه ستاره درخشید.

مجلس هشتم یادآور خاطرات شیرینی برای مردم بابل است . عملکرد درخشان علی کریمی فیروزجائی در آن دوره از مجلس باعث شد تا شهر بابل به عنوان یکی از شهرهای استراتژیک شمال کشور دیده بشه و بودجه های عمرانی خاصی به آن تعلق بگیره.

بعد از مجلس هشتم ، مردم بابل دو دوره پیاپی به دلیل تصمیمات شورای نگهبان از حضور علی کریمی فیروزجائی در خانه ملت بی‌بهره ماندند ، تا اینکه در نهایت با نگاه مثبت شورای نگهبان به حضور این نماینده قدرتمند در عرصه انتخابات ، بار دیگر مردم بابل با رایی قابل توجه ستاره همیشگی خودشون رو به عنوان اولین منتخب خود راهی بهارستان کردن.

حالا نخبگان بابل اعتقاد دارن، بعد از ۸ سال ، این شهر با قدرت علی کریمی فیروزجائی در سطح ملی حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و میتونن موانع توسعه شهرشون رو با درخشش این نماینده از پیش رو بردارن.

کریمی فیروزجائی به عنوان دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور در همین روزهای پساانتخابات نیز بیکار نماند و تلاش کرد ضمن دیدار با مسئولین برجسته ملی و استانی ، اطلاعات جامع تری از وضعیت مملکت به دست بیاره تا با آگاهی کامل در خانه ملت از حقوق مردم شهرش دفاع کنه.

در کنار نخبگان بابلی ، بسیاری از کارشناسان مازندران هم اعتقاد دارن باید از ظرفیت علی کریمی فیروزجائی در سطح ملی برای توسعه استان نیز به خوبی استفاده بشه.

کریمی که در مجلس هشتم به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ، عضو کمیسیون تلفیق بودجه و رئیس کمیته آموزش و پرورش سابقه فعالیت داره ، در بین منتخبین مردم مازندران در مجلس آینده ، همراه با کمال علیپور تنها افرادی محسب میشن که تجربه حضور در خانه ملت را در کارنامه دارن لذا از این دو بیش از ۱۰ نماینده دیگر مازندران انتظار می‌رود در خانه ملت برای توسعه مازندران قدم‌های موثرتری بردارند.

کریمی فیروزجائی در مجلس هشتم ثابت کرده ، می توان با درایت ، پیگیری و البته توانائی بالا جهت رایزنی با وزرا ، مشکلات شهر بابل را به حداقل رسانده و بودجه های خاصی را در حوزه های عمرانی ، اجتماعی ، فرهنگی و … برای مردم شهرش به دست بیاره.

تا شروع فعالیت یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان زیادی باقی نمونده . چند ماه که مثل برق و باد خواهد گذشت. زمانی که بسیاری از مردم بابل لحظه شماری میکنن تا هرچه زودتر به پایان برسه.

بی شک علی کریمی با توجه به سابقه حضور در خانه ملت و البته ارتباط موثر با مسئولین ملی ، یکی از بزرگان مجلس یازدهم به حساب خواهد آمد. یه نماینده در حد یه ستاره در مجلس شورای اسلامی…

http://uupload.ir/files/8ui_photo_2020-03-05_15-47-29.jpg