کد خبر: 14542تاریخ انتشار : 10:50:07 - شنبه 7 مارس 2020

فرمانده انتظامی مازندران: جاده‌های ورودی به مازندران مسدود است

فرمانده انتظامی مازندران گفت: همه جاده‌های ورودی به مازندران مسدود است و هموطنان از سفر به شمال کشور خودداری کنند. به گزارش مازنی خبر ، سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر جلوگیری از ورود تمامی خودرو‌ها به استثناء خودرو‌های امدادی، حامل مواد سوختی و فاسدشدنی به مازندران، از هموطنان خواست برای جلوگیری […]

فرمانده انتظامی مازندران: جاده‌های ورودی به مازندران مسدود است

فرمانده انتظامی مازندران گفت: همه جاده‌های ورودی به مازندران مسدود است و هموطنان از سفر به شمال کشور خودداری کنند.

به گزارش مازنی خبر ، سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر جلوگیری از ورود تمامی خودرو‌ها به استثناء خودرو‌های امدادی، حامل مواد سوختی و فاسدشدنی به مازندران، از هموطنان خواست برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا از سفر به شمال کشور اکیدا خودداری کنند.

او ضمن دعوت از هموطنان به جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و لزوم مشارکت عمومی در مهار ویروس کرونا، گفت: مسافرت در شرایطی که اکثر استان‌های کشور درگیر شیوع این ویروس هستند، تهدیدات بسیار خطرناکی را در آلودگی و گسترش آن به همراه دارد.

فرمانده انتظامی مازندران افزود: ماموران پلیس راه با حضور در ورودی محور‌های استان مازندران شامل محور هراز، کندوان، سوادکوه، گلوگاه، رامسر، کیاسر و آزادراه تهران شمال، با جدیت تمام از ورود انواع خودرو‌ها به استثناء خودرو‌های امدادی، حامل مواد سوختی و فاسد شدنی جلوگیری خواهند کرد.

سردار میرفیضی با درخواست از هموطنان برای همکاری با ماموران پلیس و نیرو‌های امدادی مستقر در محور‌های استان، گفت: ورود مسافران از تمامی محور‌های مواصلاتی به استان گیلان ممنوع است و اخبار بعدی از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید.