کد خبر: 14652تاریخ انتشار : ۱۰:۴۶:۲۱ - یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران: ایثارگران، الگوی واقعی جامعه ما هستند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: ایثارگران مایه عزت و سربلندی و الگوی واقعی جامعه ما هستند. به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران طی گفتگویی با بیان اینکه ایثارگران حافظ ارزش های انقلاب اسلامی و مایه اقتدار نظام هستند گفت: خانواده های معظم […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران: ایثارگران، الگوی واقعی جامعه ما هستند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: ایثارگران مایه عزت و سربلندی و الگوی واقعی جامعه ما هستند.

به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران طی گفتگویی با بیان اینکه ایثارگران حافظ ارزش های انقلاب اسلامی و مایه اقتدار نظام هستند گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، عظمت و بزرگی خود را در تمامی عرصه ها به منصه ظهور گذاشتند به همین منظور الگوی واقعی جامعه ما محسوب می شوند.

وی سربلندی، استقلال و آزادی کشور ما را مرهون خونهای پاک و مطهر جوانان این مرز و بوم دانست و اظهارداشت: به برکت خون شهیدان و فداکاری ایثارگران، ملت ما همیشه در همه زمینه ها، سربلند و سرافراز بیرون آمده است.

مظلومی با اشاره به روند خدمت رسانی به جامعه ایثارگری عنوان کرد: خدمت به خانواده های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان وقت و زمان نمی شناسد و همیشه باید حلال مشکلات و پیگیر مسائل و دغدغه های این قشر معزز باشیم.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آستانه فرا رسیدن سال نو گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان و به منظور حفظ سلامتی ایثارگران، تمهیدات و هماهنگی لازم در جهت حل مشکل درمانی این عزیزان در سطح استان بویژه در ایام نوروز صورت گرفته است.

مظلومی افزود: جهت پیشگیری از ویروس کرونا در میان ایثارگران، مسائل درمانی و پزشکی جانبازان قطع نخاعی و پر خطر نیز هر روز مورد پیگیری قرار می گیرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از کادر درمانی بیمارستانها و درمانگاهها که به ایثارگران خدمات پزشکی ارائه می دهند قدردانی کرد.

مظلومی همچنین سالی توأم با موفقیت، بهروزی، وفاق ، همدلی ، عافیت، صحت و سلامتی برای همکاران پر تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران مسئلت کرد.