کد خبر: 14658تاریخ انتشار : ۱۹:۰۷:۰۱ - یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

استاندار مازندران تاکید کرد: مازندرانی ها نگران تامین کالاهای اساسی نباشند

استاندار مازندران مردم برای تامین کالاهای اساسی خود نگران نباشند و خود اظهاری را جدی بگیرند. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: هر دستگاهی نسبت به آحاد جامعه احساس مسئولیت کند و مقابله با کرونا را شبانه روزی پیگیر باشد وهیچ […]

استاندار مازندران تاکید کرد: مازندرانی ها نگران تامین کالاهای اساسی نباشند

استاندار مازندران مردم برای تامین کالاهای اساسی خود نگران نباشند و خود اظهاری را جدی بگیرند.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: هر دستگاهی نسبت به آحاد جامعه احساس مسئولیت کند و مقابله با کرونا را شبانه روزی پیگیر باشد وهیچ مدیری حق ندارد از استان خارج شود و مرخصی تمام مدیران ممنوع است. ‎

وی با اشاره به این که مردم برای تامین کالاهای اساسی خود نگران نباشند و مشکلی نخواهند داشت، یادآور شد: تامین ماسک و مواد شوینده و ضد عفونی کننده در داروخانه ها و مکان های عرضه به وفور باشد که مردم هیچ مشکلی نداشته باشند.

استاندار مازندران تاکید کرد: فروشگاه های بزرگ با توجه به شرایط آخر سال بشکلی رعایت مسایل را بکنند که اجتماعات مردم مشکلی را برای آنان بوجود نیاورد.

وی با بیان این که خوداظهاری می تواند از بار حوزه بهداشت و درمان کم نماید، اظهار داشت: کسانی که احساس می کنند دچار این بیماری شده اند و یا علائم آن را دارند؛ خوداظهاری را جدی بگیرند.

رئیس قرارگاه پدافند زیستی مقابله با کرونا مازندران خطاب به بانک ها با تاکید بر این که میزان مراجعات مردم به بانک ها باید کمتر شود و بانک ها نیز در این راستا؛ پیشنهادهایی را مطرح کرده اند، گفت: بانک ها شعبات را کم کنند و شعباتی که بهداشت را بطور جدی رعایت نمی کنند، بسته شوند.

حسین زادگان تاکید کرد: همه شهرداری ها و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات محیطی را بطور جدی تا پایان تعطیلات نوروزی به مقابله با کرونا اختصاص دهند.

استاندار با اشاره به این که رعایت بهداشت در پمپ بنزین ها و نانوایی ها مورد تاکید جدی است، گفت: قرارگاه فرماندهی مقابله با کرونا مسائل را بصورت روزانه رصد نماید و مورد پیگیری قرار دهد.