کد خبر: 14714تاریخ انتشار : 17:01:31 - جمعه 20 مارس 2020

شناسایی و درمان سه کودک مشکوک به کرونا در بابل

کودک ۴ ساله بابلسری که مشکوک به کرونا در بیمارستان کودکان امیرکلای بابل بستری بود، بهبود یافت و در نوروز ۹۹ با لبخند سلامت، شکست پذیری کرونا را به همگان نوید داد. نخستین کودک مشکوک به کرونا که با علائم ویروس کرونا به بیمارستان شفیع زاده امیرکلای بابل مراجعه کرده بود توانست پس از جدال […]

شناسایی و درمان سه کودک مشکوک به کرونا در بابل

کودک ۴ ساله بابلسری که مشکوک به کرونا در بیمارستان کودکان امیرکلای بابل بستری بود، بهبود یافت و در نوروز ۹۹ با لبخند سلامت، شکست پذیری کرونا را به همگان نوید داد.

نخستین کودک مشکوک به کرونا که با علائم ویروس کرونا به بیمارستان شفیع زاده امیرکلای بابل مراجعه کرده بود توانست پس از جدال با این بیماری ، آن را شکست داده و بهبودی خود را بدست آورد.

به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بابل تاکنون سه کودک مشکوک به کرونا در بیمارستان فوق تخصصی کودکان امیرکلای بابل بستری و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته بودند.

هم اکنون دو کودک مشکوک به کرونا در بیمارستان امیرکلای بابل تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.

شهرستان بابل دروازه ورودی بیماری کرونا به مازندران بود و با شناسایی ۲ شهروندی که به قم سفر داشتند و قرنطینه کردن آنها در بیمارستان ، شیپور ورود کرونا به مازندران را به صدا در آوردند.

بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی بابل، تاکنون بستری بیش از یک هزار نفر بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل به ثبت رسید که تست ۲۵۰ بیمار کرونایی در این شهرستان مثبت اعلام شد و هم اکنون ۴۰۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری می باشند.

شهرستان ۵۳۱ هزار نفری بابل از هفته گذشته در وضعیت قرمز قرار گرفت و از مردم خواسته شد برای شکست کرونا از خانه خارج نشوند.

هفت بیمارستان آموزشی درمانی هم اکنون زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بابل خدمات درمانی مورد نیاز را به بخشی از مردم مازندران ارائه می دهد.

این بیمارستان ها شامل آیت الله روحانی ، شهید یحیی نژاد ، شهید بهشتی ، بیمارستان ۱۷ شهریور مرزیکلا ، بیمارستان کودکان امیرکلا ،مرکز ناباروری فاطمه الزهرا و همچنین بیمارستان پرتو درمانی شهید رجایی بابلسر است.