کد خبر: 14757تاریخ انتشار : 20:10:20 - سه‌شنبه 24 مارس 2020

شهردار ساری در اولین جلسه سال ۹۹ مطرح کرد: مدیران شهرداری ساری برای موج دوم مقابله با کرونا آماده باشند

عباس رجبی در اولین جلسه سال ۹۹ شهردار ساری با معاونین، شهرداران مناطق و رؤسای سازمانهای تابعه شهرداری ساری، ضمن تأکید بر استمرار حرکت جهادی مبتنی بر خدمت بی منت و تحقق گزاره عدالت اجتماعی گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تبیین ایشان بر کلیدواژه جهش تولید، مجموعه فعالیتهای شهرداری ساری […]

شهردار ساری در اولین جلسه سال ۹۹ مطرح کرد: مدیران شهرداری ساری برای موج دوم مقابله با کرونا آماده باشند

عباس رجبی در اولین جلسه سال ۹۹ شهردار ساری با معاونین، شهرداران مناطق و رؤسای سازمانهای تابعه شهرداری ساری، ضمن تأکید بر استمرار حرکت جهادی مبتنی بر خدمت بی منت و تحقق گزاره عدالت اجتماعی گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تبیین ایشان بر کلیدواژه جهش تولید، مجموعه فعالیتهای شهرداری ساری و بویژه سازمانهای تابعه در راستای تحقق هرچه بیشتر این امر شکل خواهد یافت.

به گزارش مازنی خبر ، رجبی شهردار ساری بیان داشت : معتقدم شهرداری ساری همچنانکه در سال گذشته نشان داد بیش از پیش می تواند متکی بر توان و ظرفیت درون سازمانی حرکت نماید و در این راستا از رؤسای سازمان ها می خواهم تا جهت نیل به تأکید رهبر معظم انقلاب برنامه های خود را تا پایان سال جاری با رویکرد جهش تولید ارائه نمایند.

عباس رجبی اشاره داشت : از مجموعه همکاران خوب، ساعی و پرتلاشم سپاسگزارم که بی تردید پس از پزشکان و پرسنل کادر درمان در ساری در صف اول مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا ایستادند.

وی افزود: شهرداری ساری و مجموعه سازمانهای تابعه از امروز موج دوم مواجه با ویروس کرونا را در دستور کار قرار دهند و شهروندان ساروی مجموعه همکاران شهرداری را در این امر در کنار خود بدانند.

شهردار مرکز استان ضمن سپاس از همراهی ساروی ها بیان داشت: شهرداری ساری و مناطق سه گانه آن و نیز سازمانهای تابعه بی وقفه و تعطیل ناپذیر به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند و اتمام پروژه های نیمه تمام به جد در دستور کار قرار دارد.

http://uupload.ir/files/q55q_00000000000.jpg