کد خبر: 15281تاریخ انتشار : ۱۹:۳۵:۴۷ - پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

آرزو ولیپور مطرح کرد: آمادگی کامل کتابخانه‌های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان

کتابخانه‌های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان و اعضای فعال، آمادگی کامل دارند. به گزارش مازنی خبر ، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران، در بازدید سرزده از کتابخانه عمومی شهیدان نجاریان بابل، گفت: کتابخانه‌های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان و اعضای فعال، آمادگی کامل دارند و تمهیدات لازم جهت اجرای پروتکل‌های بهداشتی برای […]

آرزو ولیپور مطرح کرد:  آمادگی کامل کتابخانه‌های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان

کتابخانه‌های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان و اعضای فعال، آمادگی کامل دارند.

به گزارش مازنی خبر ، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران، در بازدید سرزده از کتابخانه عمومی شهیدان نجاریان بابل، گفت: کتابخانه‌های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان و اعضای فعال، آمادگی کامل دارند و تمهیدات لازم جهت اجرای پروتکل‌های بهداشتی برای بازگشایی کامل کتابخانه‌ها اندیشیده شده است.

او با پیگیری نسبت به چگونگی برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را یک شیوه موثر برای کتابداران و یک فرصت مغتنم برای مردم دانست تا یک موج مطالعه مفید را در جامعه رقم بزنند و دانش و معرفت را در فضای فرهنگی کشور ایجاد کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با بیان اینکه تا بحال با توجه به شرایط ویژه بهداشتی، استقبال از این دوره از جشنواره را خوب ارزیابی می‌کنیم، افزود: معتقدیم ظرفیت‌های ما بسیار بیشتر هم می‌باشد و می‌توانیم جو فراگیرتری را هم ایجاد کنیم که با بازگشایی کتابخانه‌ها مسلماً شرایط آن فراهم می‌شود.