کد خبر: 15319تاریخ انتشار : ۲۰:۵۲:۵۱ - سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

نماینده بابل در مجلس عنوان کرد: انقلاب با الگوی رهبری امام راحل تداوم دارد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در دهه سوم عروج غم‌بار امام روح الله همچنان با الگوی رهبری معمار کبیر انقلاب به حرکت پرشتاب خود ادامه می‌دهد. علی کریمی‌فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع عاشقان امام راحل افزود: مقام معظم رهبری به‌عنوان خلف رشید امام امت، انقلاب اسلامی […]

نماینده بابل در مجلس عنوان کرد: انقلاب با  الگوی رهبری امام راحل تداوم دارد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در دهه سوم عروج غم‌بار امام روح الله همچنان با الگوی رهبری معمار کبیر انقلاب به حرکت پرشتاب خود ادامه می‌دهد.

علی کریمی‌فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع عاشقان امام راحل افزود: مقام معظم رهبری به‌عنوان خلف رشید امام امت، انقلاب اسلامی را همچنان با الهام از آموزه‌های وحیانی رهبر کبیر نظام اسلامی به پیش می‌برند.

‏وی یادآور شد: بعد از ارتحال جانسوز امام، ابعاد کینه‌توزی و دشمنی‌های استکبار و دسائس مخالفان انقلاب علیه نهضت انبیایی پیر جماران گسترده‌تر شد و روند شتابان توطئه‌های دشمنان به سرکردگی آمریکا ضد انقلاب و مردم کشورمان همچنان ادامه دارد.

کریمی‌فیروزجایی گفت: بعد از رحلت جانگداز معمار کبیر انقلاب مقام رهبری بعنوان عمود اصلی خیمه مسلمین از تاج مرصع عزت و سربلندی انقلاب اسلامی ایران در برابر اهریمنان و معاندان دین ستیز با کارنامه‌ای درخشان و افتخارآمیز صیانت کرده و پرچم پیروزی و سرافرازی ایران را همچنان در اهتزاز نگه داشتند.

‏این مسؤول از جوانان بعنوان امیدهای درخشان رهبری در گام دوم انقلاب نام برد و با اشاره به پیشتازی آنان در حفظ دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی بر لزوم حفظ هوشیاری جوانان مومن و با انگیزه برای مقابله با تهاجم فرهنگی سازمان یافته دشمنان تابلودار نظام و انقلاب تأکید کرد.

وی افزود: انگاره‌های معرفتی مکتب امام راحل الگوی حیات‌بخش و جاودان انقلاب شناخته می‌شود که باید با اهتمام در خور نیروهای انقلابی و جوانان حامی اندیشه‌های تابناک ولایت و امامت حراست شود.

کریمی‌فیروزجایی عنوان کرد: همان‌گونه که رهبر حکیم و بصیر انقلاب بدرستی بیان کردند این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست و عشق به امام و ولایت فقیه بعنوان حبل‌المتین انقلاب همواره در دل‌های عاشقان امام و رهبری فروزان است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا زمانی که ایران اسلامی با تابلوی امام راحل و پرچمداری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به حرکت پر شتاب خود در مسیر ترسیمی ادامه می‌دهد از پیچ‌های تند و تنگناهای فراوان بسلامت عبور خواهد کرد و هراسی از گردنه‌های سخت ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در مکتب اسلام اندیشه ولایت فقیه اصل همه اصل‌ها در همه عصرها است و باید با پشتیبانی همه‌جانبه از سنگر ولایت و رهبری تداوم ارزش‌های اسلامی و انقلابی را در جامعه تضمین کرد.