کد خبر: 15365تاریخ انتشار : 10:01:10 - چهارشنبه 10 ژوئن 2020

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران: خدمت به ایثارگران توفیق بزرگ برای خادمین شهدا است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدمت به ایثارگران توفیق بزرگ برای خادمین شهدا است. به گزارش مازنی خبر، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با ایثارگران استان گفت: تمام تلاش و تمرکز ما در بنیاد این است تا رویه های خدمت رسانی و […]

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران: خدمت به ایثارگران توفیق بزرگ برای خادمین شهدا است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدمت به ایثارگران توفیق بزرگ برای خادمین شهدا است.

به گزارش مازنی خبر، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با ایثارگران استان گفت: تمام تلاش و تمرکز ما در بنیاد این است تا رویه های خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع را تقویت کرده و به حد مطلوب و انتظار مخاطبین برسانیم.
وی افزود: در بحث دریافت خدمات شایسته، به حداقل رساندن مشکلات جامعه معزز ایثارگری و فراهم کردن موجبات رضایت حداکثری این عزیزان مورد توجه می باشد.
مظلومی تصریح کرد: شیوه پاسخ دادن ما به ایثارگران بر اساس سنخیت موضوع و مشکل جامعه هدف بنا نهاده شده است. وی افزود: ضمن تواضع و احترام به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، شنونده خوبی در مقابل مشکلات آنان باشیم.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدا را شاکریم که به انسان های بزرگی همچون خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران خدمت می کنیم و این یک توفیق بزرگ برای تمامی خادمین شهدا در بنیاد محسوب می گردد.
در همین راستا مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به منظور بررسی مطالبات و دغدغه های جامعه ایثارگری استان، بصورت حضوری و رعایت فاصله اجتماعی، مسائل و موضوعات طرح شده در حوزه اشتغال فرزندان ایثارگر، مسکن، درمان، تحصیلی و آموزشی، حقوقی، تسهیلات رفاهی … را دستور پیگیری و رسیدگی داد.
گفتنی است مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به اتفاق معاون بهداشت و درمان بنیاد استان در شهرستان ساری از همسر شهید گرانقدر خدابخش زرینی که بدلیل بیماری در منزل بستری و تحت درمان است عیادت کرد.
مدیر کل بنیاد مازندران ضمن آرزوی سلامتی برای همسر مقاوم شهید  زرینی، روند درمان وی را مورد بررسی و پیگیری قرر داد.