کد خبر: 15493تاریخ انتشار : ۱۸:۱۳:۰۰ - یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹

انهدام باند شرارت و ناامنی در سوادکوه

فرمانده انتظامی سوادکوه از دستگیری و انهدام باند یک باند شرارت و ناامنی در این شهرستان خبر داد. بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالله اکبری در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی سوادکوه با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۵ نفر از اراذل و اوباش […]

انهدام باند شرارت و ناامنی در سوادکوه

فرمانده انتظامی سوادکوه از دستگیری و انهدام باند یک باند شرارت و ناامنی در این شهرستان خبر داد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالله اکبری در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی سوادکوه با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۵ نفر از اراذل و اوباش منطقه که با تشکیل باندی قصد برهم زدن امنیت و آرامش شهروندان را داشتند، شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، افزود : در این راستا، پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران کلانتری ۱۱ پل سفید با همکاری یگان های اطلاعاتی و عملیاتی این شهرستان در یک عملیات ضربتی این افراد را دستگیر کردند.

سرهنگ اکبری از کشف ۲ قبضه سلاح شکاری، ۲۱ عدد فشنگ ، ۲ قبضه شمشیر و مقادیر قابل توجهی موادمخدر از متهمان خبر داد و اظهار داشت: این مقام انتظامی ادامه داد: این افراد که دارای سوابق متعدد کیفری نیز بوده اند پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی سوادکوه در خاتمه تاکید کرد: برخورد با ناامن کنندگان امنیت اجتماعی و افرادی که مخل نظم و امنیت عمومی باشند در اولویت اول اقدامات این فرماندهی قرار دارد.