کد خبر: 15511تاریخ انتشار : 8:36:15 - جمعه 26 ژوئن 2020

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس خطاب به استاندار: من را معاون پارلمانی خودت بدان

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن ، عباس‌آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت : حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است و باید این روند همچنان ادامه داشته باشد. سید شمس الدین حسینی در جلسه شورای اداری استان مازندران در عباس آباد ‌افزود : حضور مسئولان استانی در غرب مازندران خیلی از مشکلات […]

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس خطاب به استاندار: من را معاون پارلمانی خودت بدان

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن ، عباس‌آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت : حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است و باید این روند همچنان ادامه داشته باشد.

سید شمس الدین حسینی در جلسه شورای اداری استان مازندران در عباس آباد ‌افزود : حضور مسئولان استانی در غرب مازندران خیلی از مشکلات مردم منطقه را برطرف می کند و دیگر نیاز به حضور آنان در مرکز استان نیست.

وی با بیان اینکه مردم نجیب و بلند نظری در غرب مازندران زندگی می کنند ،‌ گفت‌: حضور مدیران استانی در غرب مازندران بار واگرایی در این استان را کم خواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره تصویب تنکابن به عنوان فرمانداری ویژه گفت: این فرمانداری نیازمند اختبارات بیشتری برای رفع مشکلات مردم و منطقه است درحالی که فقط اسمی از فرمانداری ویژه از ان باقی مانده است.

حسینی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور در شرایط کنونی گفت : کشور در تامین منابع مالی با مشکلات زیادی روبرو است و رفع کاستی های موجود بسیار دشوار خواهد بود.

این نماینده مجلس خطاب به استاندار مازندران گفت: شما بنده را معاون پارلمانی خودت بدان و هر جا که لازم بود موضوع یا مشکلی را برای توسعه استان در مجلس پیگیری کنم این کار را انجام خواهم داد.

وی افزود : ‌اداره کشور در شرایط فعلی نیاز به فکر و برنامه جدید است تا بتوانیم با همین میزان منابع کارهای بزرگی انجام دهیم.

نماینده مردم شهرستان های غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی در پایان با قدردانی از زحمات کادر پزشکی و پرستاران استان در بحث شیوع ویروس کرونا گفت:‌ متاسفانه حساسیت ها در این زمینه کم و مشکلات پیجیده شده است و نباید این روند ادامه داشته باشد.

سومین جلسه شورای اداری استان مازندران روز پنجشنبه با حضور استاندار ، معاونین و مدیران کل و با هدف بررسی مشکلات سه شهرستان غرب مازندران در شهرستان عباس اباد برگزار شد.