کد خبر: 15550تاریخ انتشار : 9:21:14 - پنج‌شنبه 2 جولای 2020

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس تاکید کرد: فسادستیزی؛ تنها راه برون رفت مشکلات کشور

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت مشکلات کشور همین فسادستیزی است که مجلس یازدهم تمام توان و انرژی خود را در این زمینه بکار خواهد گرفت. علی‌اصغر باقرزاده درباره اراده و جدیت مجلس یازدهم باتوجه به بیانات اخیر رهبری در بحث مبارزه با فساد و قطع کردن […]

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس تاکید کرد: فسادستیزی؛ تنها راه برون رفت مشکلات کشور

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت مشکلات کشور همین فسادستیزی است که مجلس یازدهم تمام توان و انرژی خود را در این زمینه بکار خواهد گرفت.

علی‌اصغر باقرزاده درباره اراده و جدیت مجلس یازدهم باتوجه به بیانات اخیر رهبری در بحث مبارزه با فساد و قطع کردن دست مفسد اقتصادی اظهار کرد: باید گفت بیانات رهبری فصل‌الخطاب است.

وی افزود: می‌توان گفت، تنها راه برون رفت مشکلات کشور همین فسادستیزی است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعتقاد داریم مهم‌ترین مشکل بحث سوء مدیریت و فساد است که با حل آن با وجود تمامی مشکلات، دشمنی‌ها و تحریم‌ها مسائل ما برطرف خواهد شد.

باقرزاده با اشاره به اینکه طبق اصل ۷۱ قانون اساسی وظیفه نمایندگان مجلس قانونگذاری و نظارت صحیح است، تصریح کرد:باید گفت نه تنها این حق به عهده نمایندگان به خوبی استفاده نشده بلکه در برخی موارد خودشان حتی باعث فساد و الودگی شدند که باید در این زمینه نخست از اختیاراتی که به عهده ماست دقت لازم شود و دوم اینکه وظیفه نظارت به خوبی استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه بالطبع باید جلوی منشا فسادها گرفته شود، خاطرنشان کرد: در این صورت مجلس فسادستیز خواهد بود که مجلس یازدهم تمام توان و انرژی خود را در این زمینه بکار خواهد گرفت.

https://media.farsnews.ir/Uploaded/Files/Images/1398/11/29/13981129000691_Test_PhotoN.jpeg

فارس