کد خبر: 15613تاریخ انتشار : 14:07:48 - یکشنبه 12 جولای 2020

معان پارلمانی آموزش و پرورش: نتیجه آزمون نهضتی‌ها پایان مرداد اعلام می‌شود/ شرکت ۲۵ هزار داوطلب در آزمون

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج آزمون داوطلبان نهضت سواد آموزی تا پایان مرداد خبر داد. قاسم احمدی لاشکی  با اشاره به برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی در تاریخ ۲۰ تیرماه، اظهار کرد: از میان ثبت نام ۲۵ هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون، تعداد ۲۴ هزار و ۴۰۰ نفر […]

معان پارلمانی آموزش و پرورش: نتیجه آزمون نهضتی‌ها پایان مرداد اعلام می‌شود/ شرکت ۲۵ هزار داوطلب در آزمون

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج آزمون داوطلبان نهضت سواد آموزی تا پایان مرداد خبر داد.

قاسم احمدی لاشکی  با اشاره به برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی در تاریخ ۲۰ تیرماه، اظهار کرد: از میان ثبت نام ۲۵ هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون، تعداد ۲۴ هزار و ۴۰۰ نفر کارت آزمون را دریافت کرده و در آزمون شرکت کردند.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان در آزمون بیانگر ضریب بالای حضور داوطلبان در آزمون است، ادامه داد: نتیجه آزمون نیز تا پایان مرداد ماه اعلام خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس داوطلبانی که بتوانند حداقل نمره را کسب کنند به امور گزینش معرفی و کارهای گزینش آن‌ها انجام خواهد شد. در نهایت داوطلبان پذیرفته شده پس از طی این مراحل به دانشگاه فرهنگیان برای طی گذراندن دوره آموزشی معرفی خواهند شد تا بتوانند به صورت نیروی رسمی آموزش و پرورش در کلاس‌‎های درس به تدریس مشغول شوند.

  1. ناشناس گفت:

    باسلام جناب اقای احمدی لاشکی معاونت محترم .مانیروهای نهضتی خواهشمندیم که محض رضای خدا امتیاژ سی تا چهل رادر نظر بگیرید.رشته مد نظر قرار دهید رشته اموزش ابتدایی که در ازمون نهضت ۴۵بگیرد ظلم اشکار است که اموزش دهنده ای با رشته شیلات یا منابع طبیعی با نمره ۵۱قبول شود واقعا خدایا خودت کمک کن که مسولین عزیز ذیربط حال وروز نیروهای نهضتی ها را درک کنند وهمه ۲۴هزار نفر استخدام شوند ان شا الله