کد خبر: 15649تاریخ انتشار : 23:02:31 - سه‌شنبه 14 جولای 2020

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد: تدوین طرحی برای الزام دولت به فعال سازی دپیلماسی اقتصادی

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرحی برای الزام دولت به فعال سازی دپیلماسی اقتصادی و رفع موانع قانونی خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس پس از نشست کمیسیون متبوعش با وزیر امور خارجه، گفت: دستورکار امروز کمیسیون، بررسی راهکارهای توسعه دپیلماسی […]

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد: تدوین طرحی برای الزام دولت به فعال سازی دپیلماسی اقتصادی

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرحی برای الزام دولت به فعال سازی دپیلماسی اقتصادی و رفع موانع قانونی خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس پس از نشست کمیسیون متبوعش با وزیر امور خارجه، گفت: دستورکار امروز کمیسیون، بررسی راهکارهای توسعه دپیلماسی اقتصادی و رفع موانع پیش روی صادارت و موانع قانونی موجود در مسیر تحقق این مهم بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای کمیسیون صنایع و معادن نظرات کارشناسانه برای توسعه صادارت و … ارائه کردند، افزود: مقرر است در اسرع وقت طرحی درباره الزام دولت به فعال سازی دپیلماسی اقتصادی و رفع موانع قانونی تدوین و در صحن علنی بررسی شود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: مقرر شد کمیته مشترکی بین بخش اقتصادی وزارت امور خارجه و کمیسیون صنایع و معادن به منظور توسعه صادرات تشکیل شود تا بتوان راهکارهای توسعه صادرات غیرنفتی را بررسی و موانع را از پیش رو برداشت.