کد خبر: 15764تاریخ انتشار : ۱۶:۴۹:۱۵ - پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹

مدیرکل ارشاد مازندران: با دستور استاندار تسهیلات کم بهره به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مازندران تعلق می گیرد

مازنی خبر : با دستور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندارن و پیگیری زارع، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تسهیلات کم بهره به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تعلق می گیرد. عباس زارع با بیان این خبر گفت: در این خصوص، جلسه هماهنگی با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیرکل دفترجذب […]

مدیرکل ارشاد مازندران: با دستور استاندار تسهیلات کم بهره به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مازندران تعلق می گیرد

مازنی خبر : با دستور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندارن و پیگیری زارع، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تسهیلات کم بهره به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تعلق می گیرد.

عباس زارع با بیان این خبر گفت: در این خصوص، جلسه هماهنگی با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیرکل دفترجذب و سرمایه گذاری استانداری برگزار گردید.

وی ضمن تاکید بر آسیب دیدن بخش فرهنگ، هنر و رسانه استان در بحران کرونا افزود: علا,ه بر هماهنگی های انجام شده با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جذب تسهیلات برای مراکز فرهنگی و هنری و هنرمندان، در تلاشیم تا از ظرفیت ها استانی نیز برای حمایت این بخش بهره گیری نماییم.

وی اظهار داشت: با دستور استاندار مازندران و پی گیری و هماهنگی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مقرر شد تا بزودی بانک های ملی، قرض الحسنه مهر، قرض الحسنه رسالت و صندوق کارآفرینی امید، تسهیلات قرض الحسنه در اختیار اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان که در بحران کرونا آسیب دیده اند قرار دهند.