کد خبر: 15868تاریخ انتشار : 14:46:28 - پنج‌شنبه 6 آگوست 2020

مدیرکل ارشاد مازندران: خبرنگاران، زبان گویای جامعه

عباس زارع در پیام تبریک به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: هفدهم مرداد ماه سالروز عروج عاشقانه مجاهدعرصه اطلاع رسانی، شهید صارمی و روز خبرنگار، یادآور حماسه آفرینی دلیر مردانی است که با عشق به معبود شجاعانه وخالصانه بقای حقیقت را به بقای خویش ترجیح دادند. بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و […]

مدیرکل ارشاد مازندران: خبرنگاران، زبان گویای جامعه

عباس زارع در پیام تبریک به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: هفدهم مرداد ماه سالروز عروج عاشقانه مجاهدعرصه اطلاع رسانی، شهید صارمی و روز خبرنگار، یادآور حماسه آفرینی دلیر مردانی است که با عشق به معبود شجاعانه وخالصانه بقای حقیقت را به بقای خویش ترجیح دادند. بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.
از همین روست که می‌توانیم حق گویی، مطالبه گری و نقد منصفانه را توسط خبرنگاران عزیز، مجاهدت و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.
بی شک خبرنگارانی صادق، متعهد، امانتدار وپایبندبه اصول و ارزش­های اسلامی و اخلاقی ازجمله نعمت‌هایی هستند که خداوند به کشور ما ارزانی داشته؛ کسانی که در پاسداری از آرمان­ها و ارزش­های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دلسوزانه با انعکاس واقعیت‌ها باعث پیشرفت کشور ومیهن عزیزمان می‌شوند. مصداق بارز این دلسوزی و تعهد خبرنگاران مازندرانی در آگاه سازی جامعه، در بحران کرونا نمود و جلوه بارزی داشته است که جا دارد مراتب سپاس و قدردانی خویش را از این تلاشگران صادق داشته باشیم.
این روز باشکوه را به خبرنگاران و تمامی تلاشگران رسانه استان تبریک عرض نموده، ضمن پاسداشت خاطره شهدا و درگذشتگان اصحاب رسانه استان مازندران، بهروزی وموفقیت این عزیزان را در راه آگاهی بخشی صادقانه وخدمت به مردم و میهن اسلامی آرزومندم.