کد خبر: 16270تاریخ انتشار : 10:21:00 - دوشنبه 7 سپتامبر 2020

برای نخستین بار در استان؛ کسب رتبه برتر ارشاد مازندران در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در سطح استان رتبه برتر را کسب کرد. عباس زارع با اعلام خبر فوق گفت: این اداره کل با تلاش در امر نهادینه سازی فرهنگ نورانی نماز ، محورهای گسترده‌ای همچون برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان و خانواده‌ها، تبلیغ و […]

برای نخستین بار در استان؛ کسب رتبه برتر ارشاد مازندران در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در سطح استان رتبه برتر را کسب کرد.

عباس زارع با اعلام خبر فوق گفت: این اداره کل با تلاش در امر نهادینه سازی فرهنگ نورانی نماز ، محورهای گسترده‌ای همچون برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان و خانواده‌ها، تبلیغ و ترویج، تشکیل هسته‌های پژوهشی، مدیریت و… را مدنظر قرار داده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: تجهیز واحدهای زیرنظر با کتاب‌های نماز محور، حمایت از تولیدات فرهنگی و هنری با موضوع نماز، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری نماز، برگزاری جشنواره و همایش‌های نماز و… را نیز از دیگر محورهای عملکرد این اداره کل در امر نماز عنوان کرد.

وی اذعان داشت: خرسندیم که در امر ترویج نماز و فرهنگسازی معارف الهی، جوانان و نوجوانان را محور مخاطبین خود قرار داده و بازخوردهای ارزشمندی در این راه مشاهده کردیم.

زارع در پایان گفت: اشاعه فرهنگ الهی نماز و سایر معارف الهی همواره سرلوحه توسعه و پیشرفت معنوی ماست ، راهی که شهدای کشورمان همواره بر آن تاکید داشته‌اند برای ما یک فریضه ارزشمند است.