کد خبر: 16348تاریخ انتشار : 15:35:41 - دوشنبه 14 سپتامبر 2020

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در ساری 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری ۱۸ سارق و کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي خبر داد.  سرهنگ ناصر علی صفر پور با اعلام اين خبر، گفت: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با توزيع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملياتي ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق […]

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در ساری 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری ۱۸ سارق و کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي خبر داد. 

سرهنگ ناصر علی صفر پور با اعلام اين خبر، گفت: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با توزيع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملياتي ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خيز حوزه کلانتری ۱۱ امیر مازندرانی ساري اجرا شد .

وي افزود: در اجراي اين طرح، ماموران انتظامي با هماهنگي قضائي در عملياتي ضربتي موفق به شناسایی و دستگیری ۱۸ متهم به سرقت، ۲۰ عامل تهیه و توزیع موادمخدر و ۸۷ نفر از متهمان تحت تعقیب مرجع قضائی شدند.

سرهنگ صفرپور، تصریح کرد: در اجرای این طرح ۴ کیلوگرم مواد مخدر، ۲ خودرو، ۲ دوچرخه،۳ تن چوب آلات جنگلی قاچاق ،۶ رایانه و تجهیزات جانبی ،۳ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز،۱۰۰ متر کابل برق و مقادیر قابل توجه دیگری از انواع وسایل سرقتی کشف شد .

فرمانده انتظامی ساری در پايان از توقیف ۴۱ خودرو و ۳۸ موتور سیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و ضمن تقدير از همکاري خوب مردم با پليس اظهار داشت: هدف از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، ايجاد امنيت پايدار و ايجاد آسايش و آرامش براي مردم است.

کشف تریاک از ۲ عامل افیونی در فریدونکنار 

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از کشف بیش از ۳ کیلو ۸۰۰ گرم تریاک با دستگیری ۲ عامل فروش مواد مخدر خبر داد . عامل افیونی در فریدونکنار 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ حسن هاشم پور با اعلام این خبر، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی از فعالیت ۲ قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، افزود: با هماهنگی قضائی، ماموران پلیس مبارازه با مواد مخدر این فرماندهی در یک عملیات ضربتی عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ هاشم پور از کشف بیش از ۳ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و خاطر نشان كرد: سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از شهروندان خواست: برای رسیدن به جامعه ای آرمانی و جلوگیری از هرگونه ناهنجاری های اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند .

کشف ۵۰ فقره سرقت در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی گلوگاه 

جانشین انتظامي شهرستان گلوگاه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف ۵۰ فقره سرقت خبر داد. 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ اسماعیل حسن زاده در تشریح این خبر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت پایدار و برخورد با هنجارشکنان اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد .

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه، افزود: در اجرای این طرح، ماموران با هماهنگی قضائی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۵سارق و مالخر اموال مسروقه شدند .

سرهنگ حسن زاده، خاطر نشان کرد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۵۰ فقره سرقت داخل خودرو, منزل، سیم برق و… اعتراف کردند .

وی اظهار داشت: توقیف ۱۰۲ دستگاه وسیله نقلیه موتوری و خودرویی متخلف از دیگر اقدامات این فرماندهی در اجرای این طرح بوده است.

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه ضمن قدرداني از مشارکت مردم و دستگاه های دولتی با تاکیید بر افزایش ضریب ایمنی و امنیتی از شهروندان خواست: هشدارها و آموزش پلیسی را جدی گرفته و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب راسریعاً با پلیس ۱۱۰در میان بگذارند و پلیس را درتامین وحفظ امنیت پایدار در جامعه یاری کنند.