کد خبر: 16349تاریخ انتشار : 15:33:12 - دوشنبه 14 سپتامبر 2020

کشف ۱۹ كيلو گرم تریاک در قائم شهر و بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از کشف ۱۱ كيلوگرم تریاک با توقیف یک دستگاه خودرو خبر داد.  سرهنگ مهدی خادمی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت افرادی جهت فروش و توزیع مواد مخدر در شهرستان قائم شهر موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه […]

کشف ۱۹ كيلو گرم تریاک در  قائم شهر و بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از کشف ۱۱ كيلوگرم تریاک با توقیف یک دستگاه خودرو خبر داد. 

سرهنگ مهدی خادمی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت افرادی جهت فروش و توزیع مواد مخدر در شهرستان قائم شهر موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، افزود: ماموران با تشکیل تیم های عملیاتی متهمان را در حین حمل مواد مخدر شناسایی و در یک عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ خادمی با اشاره به کشف ۱۱ کیلوگرم تریاک در این عملیات، خاطر نشان كرد: در این ارتباط ضمن کشف ۱۱ کیلو مواد مخدر تریاک یک دستگاه خودرو پژو پارس توقیف و ۲ نفر هم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

خادمی بابيان اين که مواد مخدر يك عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشري است، گفت: ره آورد اعتیاد در جامعه، تزلزل خانواده ها، نگراني و ناامني شهروندان است.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر در پایان اظهار داشت: مقابله با پديده شوم مواد مخدر و دستیابی به جامعه امن، نیازمند همکاری و تعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است .

کشف ۸ کیلو تریاک در شهرستان بهشهر 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کشف ۸ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو پژو پارس خبر داد . 

سرهنگ حسن عنایتی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امرتهیه و توزیع موادمخد در سطح شهرستان بهشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران موفق به شناسایی ۲ متهم به قاچاق موادمخدر شدند که با یک دستگاه خودروپژو پارس نقره ای اقدام به تهیه وتوزیع موادمخدر می کنند.

سرهنگ عنایتی با اشاره به هماهنگی قضائی از توقیف خودروی متهمان و دستگیری در عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیس خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی متهمان ۸ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در داخل ماشین خودرو جاساز شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام دارند.