کد خبر: 16380تاریخ انتشار : 7:23:41 - پنج‌شنبه 17 سپتامبر 2020

کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در مازندران / دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در فضای مجازی 

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۱۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر خبر داد .  سرهنگ “سیدموسی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به منظور برقراری امنیت اجتماعی و باهدف پیشگیری از ورود و عرضه مواد […]

کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در مازندران /  دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در فضای مجازی 

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۱۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر خبر داد . 

سرهنگ “سیدموسی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به منظور برقراری امنیت اجتماعی و باهدف پیشگیری از ورود و عرضه مواد مخدر در سطح استان، طرح کنترل محورهای مواصلاتی استان به اجرا در آمد .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و انهدام ۴ باند قاچاق مواد مخدر در طرح کنترل محورهای مواصلاتی استان شدند .

سرهنگ حسینی از توقیف ۶ خودروی حامل مواد مخدر در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: در ادامه اجرای این طرح ماموران با شناسایی ۲۲۰ خرده فروش مواد مخدر در سطح استان با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده، در عملیات های ضربتی این افراد را دستگیر کردند .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه از کشف ۱۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر و مقادیر قابل توجهی آلات استعمال مواد مخدر در این طرح خبر داد و گفت: متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

حسینی در ادامه با اثرات ناشی از مصرف مواد مخدر در جامعه اشاره کرد و گفت: اعتیاد به مواد مخدر قدرت تفکر، خلاقیت ، توان و کوشش و سازندگی را از افراد مي زدايد و ویرانگری های حاصل از آن زمینه ساز سقوط بسیاری از ارزش ها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی در جامعه است.

وی با تاکید بر همکاری مردم و دستگاه های اجرایی در برقراری نظم و امنیت عمومی، اذعان داشت: تعامل و مشارکت مردم و دستگاه های اجرایی با پلیس در ارتقاء امنیت، نقش موثری در توسعه جامعه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه از مردم خواست: با ارائه پیشنهادات سازنده خود پلیس از طریق دفتر نظارت همگانی پلیس با شماره ۱۹۷ پلیس را در اجرای ماموریت برقراری نظم و امنیت یاری دهند.

سارق منزل در نوشهر دستگیر شد 

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر” ازدستگيري سارق منزل با ۷ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ “قاسم محمدی” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،در تشریح این خبر، گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت از منازل در حوزه استحفاظی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي و بررسی های همه جانبه، ماموران اداره مبازه با سرقت پلیس آگاهی سارق را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی افزود: متهم در تحقيقات و بازجویی به عمل آمده تاکنون به ۷ فقره سرقت منزل در این شهرستان اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت موارد امنیتی و استفاده از سیستم های مداربسته به هشدار های پلیس توجه کرده و هرگونه موارد مشکوک و مظنون را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند .

دستگیری سارقان اماکن خصوصی در بابلسر 

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر ازشناسائی و دستگيري سارقان حرفه ای و کشف ۱۱ فقره سرقت اماکن خصوصی خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ “حسین اسدی ” فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر درباره اين خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهرستان بابلسر طی یک ماهه گذشته موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرتسان بابلسر، تصريح كرد: با تحقیقات میدانی گسترده ماموران موفق به شناسایی ۳ سارق حرفه ای در این ارتباط شدند.

سرهنگ اسدی ، افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهمان دستگیر و به ۱۱ فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند، از شهروندان خواست: برای پيشگيری از سرقت منزل و اماکن توصیه های ایمنی را رعایت کرده و هر گونه مورد مشكوك را از طريق شماره ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در فضای مجازی 

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر از شناسایی و دستگيري فردي که در فضای مجازی اقدام به ایجاد مزاحمت براي یکی از شهروندان مي کرد، خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسن عنایتی گنجی ” گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا و اعلام شکایت مبنی بر این که فردی ناشناس در فضای مجازی با ارسال پیامک های غیر اخلاقی برای وی ایجاد مزاحمت می کند، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر ،افزود: کارشناسان پليس فتا با يک سري تحقيقات فني و با اطلاعاتی متهم را شناسايي و پس از هماهنگی های قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ عنایتی با اشاره به این که متهم در بازجويي هاي اولیه به بزه انتسابي اعتراف کرد، از شهروندان خواست: ضمن ارتقاء سواد رسانه اي خود در صورت مواجهه با موارد مشابه از ادامه پاسخگويي اجتناب کرده و سريعا مراتب را به فوريت هاي پليسي ۱۱۰ و پليس فتا اطلاع دهند.