کد خبر: 16381تاریخ انتشار : 7:20:30 - پنج‌شنبه 17 سپتامبر 2020

بازداشت کلاهبردار میلیاردی در محمودآباد / شناسایی ۱۳۰ شاکی در این پرونده 

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبرداری میلیاردی با ۱۳۰ شاکی در شهرستان “محمودآباد” خبر داد.  به گزارش مازنی خبر ، سردار مرتضی میرزایی با اعلام این خبر، گفت: در پي وقوع چندين فقره کلاهبرداري در سطح شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات […]

بازداشت کلاهبردار میلیاردی در محمودآباد / شناسایی ۱۳۰ شاکی در این پرونده 

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبرداری میلیاردی با ۱۳۰ شاکی در شهرستان “محمودآباد” خبر داد. 

به گزارش مازنی خبر ، سردار مرتضی میرزایی با اعلام این خبر، گفت: در پي وقوع چندين فقره کلاهبرداري در سطح شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم به کلاهبرداری که در امر خرید و فروش و ساخت و ساز فعاليت داشته با جعل اسناد و ارائه چک هاي بلامحل بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداري و متواري شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: با شناسایی متهم به کلاهبرداری و هماهنگی قضائی این فرد که سابقه کلاهبرداری در برخی استان های “خوزستان و فارس” را در پرونده دارد در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش در بخش “سرخرود محمودآباد” دستگير شد.

سردار میرزایی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد، افزود: تاکنون بیش از ۱۳۰ شاکی در این پرونده شناسایی شدند، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.