کد خبر: 16715تاریخ انتشار : 17:21:34 - سه‌شنبه 20 اکتبر 2020

تقدیر مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از معاون عمرانی استاندار

پنجاه و هشتمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان مازندران به ریاست استاندار برگزار شد. آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران ضمن تشریح اقدامات انجام شده از سوی این اداره کل، گفت: جا دارد از حمایت‌های همیشگی استاندار و همچنین همراهی و همکاری دکتر رازجویان معاون عمرانی استاندار جهت پای کار آوردن شهرداران استان تشکر و […]

تقدیر مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از معاون عمرانی استاندار

پنجاه و هشتمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان مازندران به ریاست استاندار برگزار شد.

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران ضمن تشریح اقدامات انجام شده از سوی این اداره کل، گفت: جا دارد از حمایت‌های همیشگی استاندار و همچنین همراهی و همکاری دکتر رازجویان معاون عمرانی استاندار جهت پای کار آوردن شهرداران استان تشکر و قدردانی کنم زیرا با پیگیری‌های ایشان، در چند وقت اخیر ، شهرداری‌های استان در برنامه‌های کتابخانه عمومی استان مشارکت جدی داشته اند.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی مازندران همچنین اظهار داشت: کتابخانه سبز در هفته کتاب در بوستان دامادی ساری به مساحت ۳۰۰ متر مربع با کمک یکی از خیران کلنگ‌زنی می‌شود.

۲۴ آبان روز کتابخوانی است و هفته کتابخوانی هم از این روز شروع می شود.

آرزو ولی پور با تشریح فعالیت های اداره کل تحت مدیریتش افزود : سه کتابخانه برای روشندلان در شهرهای بهشهر، ساری و چالوس داریم و ۱۲۰ روشندل در کتابخانه‌های عمومی مازندران عضو هستند.

وی گفت : پیشنهاد دادیم مدرسه مجازی کتابخوانی شاد ایجاد شود چون در بستر برنامه شاد، می‌توانیم کتاب معرفی کنیم و سایر برنامه‌های مربوط به جشنواره‌ها و نشست‌های کتابخوان را در این برنامه در دسترس دانش‌آموزان قرار دهیم.

ولی پور از افتتاح ۲ کتابخانه جدید در لاریم جویبار و اسبوکلای میاندرود در هفته کتاب امسال خبر داد و گفت که این دو کتابخانه بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تکمیل آنها نیازمند یک میلیارد تومان اعتبار است.